Haber Detayı
04 Ekim 2018 - Perşembe 23:53
 
Başyayla'da Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlandı
Başyayla'da “Camiler ve Din Görevliler Haftası” kapsamında Ahmet Nezahat Keleşoğlu Kültür merkezinde program düzenlendi.
Başyayla Haberi


Başyayla İlçe Müftülüğü “Camiler ve Din Görevliler Haftası” programı düzenledi. Ahmet Nezahat Keleşoğlu Kültür merkezinde gerçekleştirilen programa Taşkent ve Ermenek Müftüleri, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Murat GÖK, Siyası Parti temsilcileri ve ilçe halkı katıldı. İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ile başlayan program Başyayla Merkez cami Müezzin-Kayyımı Mustafa ÇETİN tarafından Kur’anı Kerim Tilaveti ve Başyayla İlçe Müftüsü Ramzan DEMİRCİ’nin yaptığı açılış konuşması ile devam etti. Programda s1inevizyon gösterisi ve Kışla Köyü İmam Hatibi Coşkun UÇ hocanın ilahi dinletisi ile Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğr. Üyesi sayın Dr. Murat GÖK'ün konuşması da yer aldı.

İlçemizde emekli din görevlilerini de unutulmayıp Şükrü GÖKNAR, Abdullah DOĞAN ve Ali CAMBOLAT hocalarımıza müftülüğümüz tarafından teşekkür plaketleri verildi. Program Aşure ikramı ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başyayla'da, Camiler, ve, Din, Görevlileri, Haftası, kutlandı,
Haber Videosu
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir