Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 21:12
 
Başyayla'da ilki başaran İl Genel Meclisi Üyesi Okudan'dan teşekkür mesajı
Başyayla'da ilki başaran İl Genel Meclisi Üyesi Okudan'dan seçilmesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başyayla Haberi


Başyayla'dan AK Partli listesinde 2. sıra adayı olarak İl Genel Meclisi Üyesi olarak seçilen Mehmet Ali Okudan üyeliğe seçilmesi dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Başyaylalılara teşekkür etti.

 

Okudan bir ilki başardı

Başyayla'dan il genel meclisine seçilen Okudan, Başyayla'da bu göreve gelen en genç isim oldu. Okudan, oluşan yeni mecliste de en geç üye oldu.

 

İl Genel Meclisi Üyesi Okudan'ın mesajı şöyle:

"Değerli Hemşehrilerim, kıymetli Başyaylalılar,
Başyayla'dan İl Genel Meclisi üyeliğine seçilmenin sevincini ve gururunu yaşıyorum. Tevazu, samimiyet ve gayretle gönüller kazanarak milletimize hizmet yolunda hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Başyayla'mız için gece-gündüz demeden halkımızın hizmetkarı olarak çalışmaya devam edeceğiz.  Halkımızın sevgisine ve verdiği desteğe layık olmak için daha fazla gayret edeceğiz. Halkımızın güvenine karşılık verebilmek için daha çok ter dökeceğiz. Başyayla tercihini; büyümeden, gelişmeden, kalkınmadan, yatırımdan, istikrardan, zenginleşmeden yana kullanmıştır. Halkımızdan aldığımız güçle ilimiz Karaman'da şirin ilçemiz Başyayla'mızın hak ettiği hizmetleri alması, sorunlarının giderilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her kesimden ve her yaştan vatandaşımızı kucaklamaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarının ilçemiz, ilimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Bu süreçte bizlere çok büyük destek veren, bizleri bir an için bizi yalnız bırakmayan siz değerli hemşehrilerim başta olmak üzere, beraber çalıştığımız ve benle birlikte bu göreve layık gördüğünüz kıymetli büyüğüm sayın Abdülkadir Ateş'e, Belediye Başkanlığına seçilen sayın başkanımız Ahmet İpek'e, İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Canlı ve teşkilatımızın tüm birimlerine, İl Başkanımız Sayın Mehmet Er ve teşkilat mensuplarına, Karaman Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan'a, Karaman Milletvekillerimiz Sayın Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser'e, AK Parti Genel Merkezimize, Taşelimizin gururu TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekilimiz sayın Lütfi Elvan'a, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve bu süreçte desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 

Çıktığımız bu yolda görevimizi layıkıyla yerine getirmeyi Rabbimden niyaz ediyor, hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başyayla'da, ilki, başaran, İl, Genel, Meclisi, Üyesi, Okudan'dan, teşekkür, mesajı,
Haber Videosu
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir