Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 15:13
 
Başyayla Mehmet Akif Ersoy ÇPL tarafından TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi açıldı
Başyayla Mehmet Akif Ersoy ÇPL öğrencileri tarafından 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü Bilim Fuarları kapsamında sergi düzenlendi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları sayesinde öğrenciler projelerini sergiledi.
Başyayla Haberi


Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü Bilim Fuarları kapsamında sergi düzenlendi. Açılan sergiye Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU, İlçe Emniyet Amiri Doğan ÖZBOYRAZ ile Siyasi Parti Liderleri, Kurum Amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.   TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları sayesinde öğrenciler projelerini sergiledi.

 

Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Başyayla Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz ve Eğitimcilerimiz tarafından TÜBİTAK destekli çalışmaları gördük, çok mutlu olduk. Öğrenci ve Öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Başvuru yapan ve projelerin hazırlanmasında emeği geçen başta proje yürütücülerimize, idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başyayla, Mehmet, Akif, Ersoy, ÇPL, tarafından, TÜBİTAK, Bilim, Fuarı, Sergisi, açıldı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir