Haber Detayı
18 Mart 2018 - Pazar 00:12
 
Çanakkale Zaferinin yıldönümü Başyayla'da kutlandı
18 Mart Çanakkale Zaferi kutlama programı tüm yurtta olduğu gibi Başyayla ilçesinde de kutlandı.
Başyayla Haberi18 Mart Çanakkale Zaferi kutlama programına Atatürk anıtına çelenk koyma merasimi ile başladı. Çelenk koyma merasimi sonrası program Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde devam etti. Kutlama Programına Sarıveliler Kaymakamı İlçemiz Kaymakam V.  Hasan Sadebıyık, Başyayla Belediye Başkan V. Ali Rıza Ateş, İlçe Jandarma Komutanı Tuncay Polat, İlçe Emniyet Amir V. Recai Togay, Siyasi parti teşkilat başkanları, köy/mahalle muhtarları, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi kutlamalarına halkın ilgi gösterdiği görüldü. 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri çerçevesinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan çeşitli gösteriler büyük bir keyifle izlendi. Resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildikten sonra program sona erdi.

Sarıveliler Kaymakamı İlçemiz Kaymakam V. Hasan Sadebıyık, Şehit Aileleri ile Sait Bulut Parkında buluşarak günün anlam ve önemi için düzenlenen yemek programına katıldı.
 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Çanakkale, Zaferinin, yıldönümü, Başyayla'da, kutlandı,
Haber Videosu
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir