Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 23:08
 
Karaman Valisi Fahri Meral'in eşi Başyayla'yı ziyaret etti
Karaman Valisi Fahri Meral’in eşi Zehra Meral, ilçemiz Başyayla’yı ziyaret etti.
Başyayla Haberi


Karaman Valisi Fahri Meral’in eşi Zehra Meral bugün saat 10.00’da beraberindeki heyet ile birlikte Başyayla’yı ziyaret etti. Zehra Meral’i Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi önünde Başyayla Kaymakamı Çağlar Tekin, Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, Belediye Başkanının eşi Emiş Bulgurcu, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Ustalı,  İlçe Emniyet Amir V. Mehmet Şimşek, Başyayla Şehit Ali Rıza YüceL İ.Ö.O Müdiresi Hülya Emekli ve öğrenciler karşıladı.

 

Karşılama sonrası Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi’nde İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı KETEM tarafından Meme Kanseri, Kolon Kanseri ve Serviks Kanseri ile ilgili eğitimler verildi. Bayanlara yönelik düzenlenen programa ilgi büyüktü.

 

Eğitim programının ardından Zehra Meral ve beraberindeki heyet Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezinde bulunan engellilerimizi ve Erkek Yaşlı Bakım Evinde bulunan yaşlılarımızı ziyaret ederek, hediyelerini takdim etti.

 

Zehra Meral, Yeni Mahalle’de ve Üzümlü Köyü’nde bulunan şehit ailelerini ziyaret etti. Karaman Valisi Fahri Meral’in eşi Zehra Meral daha sonra ilçemizden ayrıldı.

ir V. Mehmet ŞİMŞEK, Başyayla Şehit Ali Rıza YÜCEL İ.Ö.O Müdiresi Hülya EMEKLİ ve minik kız öğrencilerimiz karşıladı. Kültür Merkezinde İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı KETEM tarafından Meme Kanseri, Kolon Kanseri ve Serviks Kanseri ile ilgili eğitimler verildi. Eğitim programının ardından Sayın Zehra MERAL Hanımefendi, beraberindeki heyet ve Sayın Kaymakamımız Çağlar TEKİN ile birlikte Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezinde bulunan engellilerimizi ve Erkek Yaşlı Bakım Evinde bulunan yaşlılarımızı ziyaret ederek, hediyelerini takdim etti. Sayın Zehra MERAL Hanımefendi Yeni Mahallede bulunan Şehit Ailemizi ve Üzümlü Köyünde bulunan Şehit Ailemizi ziyaret edip onların hediyelerini de takdim ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Karaman, Valisi, Fahri, Meral'in, eşi, Başyayla'yı, ziyaret, etti,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir