Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 16:55
 
Kaymakam ilçeye veda etti!
8 aydır vekaleten görev yapan kaymakamdan veda mesajı...
Ermenek Haberi


Ermenek ilçesine vekaleten kaymakamlık yapan Nurhalil Özçelik, Avrupa'da staj göreceği için görevden ayrılıyor.

Kaymakam V Özçelik, Ermenek Kaymakamlığının resmi sitesinden veda mesajı yayınladı. Mesajda;


"Kıymetli Ermenekliler,
 
Yaklaşık 8 aydır sürdürdüğüm Ermenek’teki görevimi, İngiltere’de gerçekleştireceğim staj nedeniyle bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayım.
 
Ermenek Kaymakamlığı’na vekâletimiz süresince “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” anlayışıyla adalet, ahlak, samimiyet ve sevgi gibi temel değerleri merkeze alarak, her zaman sizlerin en yakınında olmaya ve problemlerinizle bire bir ilgilenmeye gayret ettim. Görevim süresince benden desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz olmak üzere kıymetli meslek büyüklerime, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ve her kademedeki çalışanlar ile şahsıma göstermiş oldukları sevgi ve muhabbetten ötürü bütün Ermenekli hemşehrilerimize müteşekkirim.
 
Meslek hayatımın ilk günlerini yaşadığım Ermenek’te, unutulmaz anılar ve güzel dostluklar biriktirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu güzel anılar ve dostluklar hafızamdan silinmeyecek, meslek hayatımın ilkleri olarak daima yerini muhafaza edecektir. Yunus Emre’nin dediği gibi Ermenek’teki görevimiz süresince derdimiz gönüllere girmek olmuştur. Gök kubbede hoş bir seda bırakmış olmanın umuduyla, Ermenek’in kıymetli halkına sevgi ve saygılarımı sunuyor, sizlerden helallik diliyorum. Allah’a emanet olunuz." ifadelerine yer verildi.
 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kaymakam, ilçeye, veda, etti!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir