Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 01:19
 
Kiraz Mevsimi Vadistanbul’da gala yapıyor
Ermenek'te çekilen ve apımcılığını Meltaş Film Yapım’ın, yönetmenliğini Durmuş Akbulut’un üstlendiği ‘Kiraz Mevsimi’ filmi 15 Mayıs 2018 Salı günü Vadistanbul AVM’de galasını yapıyor.
Ermenek Haberi


Ermenek’in muhteşem manzarasında, Akdeniz tadında bir film… Yapımcılığını Meltaş Film Yapım’ın, yönetmenliğini Durmuş Akbulut’un üstlendiği ‘Kiraz Mevsimi’ 15 Mayıs 2018 Salı günü Vadistanbul AVM’de galasını yapıyor. Kiraz Mevsimi geçtiğimiz Ocak ayında kaybettiğimiz usta sanatçı Turan Özdemir’in de rol aldığı son sinema filmi...

Meltaş Film Yapım’ın yapımcısı olduğu, Durmuş Akbulut’un yönetmenliğini, Ramis Tanacı’nın senaristliğini üstlendiği ‘Kiraz Mevsimi’, tüm oyuncu kadrosu ve film ekibinin katılımıyla 15 Mayıs Salı günü saat 20.30’da Vadistanbul AVM’de galası gerçekleştirilecek. Filmin oyuncu kadrosunda; Taylan Güner, Turan Özdemir, Yakup Yavru, Serhan Süsler, Mehmet Okuroğlu, Pelin Ermiş gibi sinema, dizi ve tiyatro dünyasının başarılı isimleri yer alıyor. Ayrıca, “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak” filminin çocuk oyuncusu İsmail Hakkı Taslak, yıllar sonra büyümüş haliyle, ikinci sinema filmine Kiraz Mevsimi’yle adım atıyor. Film aynı zamanda ‘Dondurmam Gaymak’ filmi ile adından söz ettiren, geçtiğimiz Ocak ayında kaybettiğimiz usta oyuncu Turan Özdemir’in rol aldığı son sinema filmi. Film galasından sonra 18 Mayıs’ta gösterime girecek.

Filmin Konusu:
Maden faciasıyla gündeme gelen Ermenek’te çekilen Kiraz Mevsimi, genç bir adamın var olma ve kendini kanıtlama mücadelesi etrafında dönen olayları konu alıyor. Akdeniz filmlerine yakışan bir havada geçen filmi, dram olmasına karşın, ince bir mizahı da içinde barındırıyor.

 

Kaynak: Ermenekinsesi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ermenek kiraz mevsimi, kiraz mevsimi, Turan Özdemir,Durmuş Akbulut, Ramis Tana
Haber Videosu
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir