Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 15:06
 
Koray Aydın'ın çelişkili Meral Akşener açıklamaları
FETÖ'nün Meral Akşener'e destek verdiğini söyleyen Koray Aydın, bu açıklamalarını unutarak Akşener'e iftira atılabileceğini söyledi.
Gündem Haberi


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye karşı rakip olan Meral Akşener ile Koray Aydın, kurultay sürecinde birbirlerine yönelik ağır suçlamalarda bulunuyordu.

 

FETÖ'NÜN AKŞENER'E DESTEĞİ KESİNDİR

Koray Aydın, katıldığı canlı yayında Meral Akşener'in FETÖ'cüler tarafından açık bir şekilde desteklendiğini ifade etmişti.

Aydın, "Bütün illerde cemaat mensuplarının onun mitinglerine organizasyon yapması, Meral Hanım'ın üzerinde yoğunlaştığını gösteriyor. Destek olduğu kesindir" ifadelerini kullanmıştı.

Karşılıklı açıklamaların ardından İyi Parti çatısı altında bir araya gelen Koray Aydın ile Meral Akşener, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için çalışmalarına başladı.

 

KENDİ SÖYLEDİKLERİNİ UNUTTU...

Bu süreçte Akşener'i mağdur olarak göstermek isteyen Koray Aydın, Sözcü gazetesine verdiği röportajda temeli olmayan iddialarda bulundu.

Seçimlere 15 gün kala Adil Öksüz'ün yakalanacağını ifade eden Aydın, FETÖ imamı üzerinden Akşener'e iftira atılacağını iddia etti.

ENSONHABER

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Koray, Aydın'ın, çelişkili, Meral, Akşener, açıklamaları,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir