Haber Detayı
01 Nisan 2018 - Pazar 03:30
 
Maç yarıda kaldı
Başyayla Spor Kulübü Derneğinin düzenlediği turnuvanın ikinci gününde oynanan Sarıveliler MEM-Katranlıspor maçı yarıda kaldı.
Başyayla Haberi


Başyayla Spor Kulübü Derneğinin düzenlediği turnuvanın ikinci gününde saat 20.30’da oynanan Sarıveliler MEM-Katranlıspor maçı müsabakanın sonlarında yaşanan ağır bir sakatlık olayı nedeniyle yarıda kaldı.

 

Turnuvanın B grubunda oynanan ilk hafta maçında Sarıveliler MEM ile Katranlıspor karşı karşıya geldi. Saat 20.30’da başlayan maçı Hüseyin Yalçın yönetti. Mücadeleye halk büyük ilgi gösterirken maçta Sarıveliler MEM üstün olan taraftı. Maç boyunca etkili bir oyun sergileyen Sarıveliler MEM’e Katranlısporlu oyuncular karşılık vermekte zorlandı. Taraftar desteğiyle zaman zaman ataklar geliştiren Katranlıspor farkın açılmasını önleyemedi. Mücadenin bitmesine 9 dakika kala Sarıveliler MEM oyuncularında biri ağır bir sakatlık geçirdi. Büyük acı çeken futbolcu maça devam edemedi. Yaşanan ağır sakatlık sonrası oyuncu tedavi için hastaneye kaldırıldı. Maçta yaşanan ağır sakatlık sebebiyle Sarıveliler MEM oyuncuları sakatlığın ciddi olması sebebiyle takım arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediler ve mücadele devam etmediler. Maçın hakemi bir süre bekleyerek maçı tatil ettiğini açıkladı.

 

Maçta yaşanan sakatlık öncesinde Sarıveliler MEM 10-3 önde bulunuyordu.

 

Mücadele hakkındaki son kararı Turnuva Tertip Komitesi verecek.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Maç, yarıda, kaldı,
Haber Videosu
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir