Haber Detayı
10 Ekim 2015 - Cumartesi 11:42
 
Sarıveliler MHP'li Adayları Kucakladı
Doç. Dr. Ali Güler ve Mehmet Ural Sarıveliler ilçesine çıkarma yaptı.
Sarıveliler Haberi


Karaman MHP Milletvekili adayları Doç. Dr. Ali Güler ve Mehmet Ural Sarıveliler ilçesine çıkarma yaptı. Sarıveliler halkı tarafından sevinçle karşılanan MHP adayları ilçenin sorunlarını dinledi.

MHP heyetinin bugünkü programında Sarıveliler ilçesini vardı.  İlk olarak MHP Sarıveliler ilçe teşkilatını ziyaret eden milletvekili adayları İlçe Başkanı Kasım Tunç'tan İlçe hakkında bilgi aldı.

İlçe teşkilatı ziyaretinin ardından resmi kurumları ve esnafları ziyaret eden heyet, ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı.

Sarıveliler ilçesinin köylerinde de coşku ile karşılanan Doç. Dr. Ali Güler ve Mehmet Ural köylüler ile uzun uzun sohbet ederek onların sıkıntılarını dinledi.

Akşam yemeğinin ardından Sarıveliler ilçesinde partililer ile istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda ülke gündemi hakkında önemli konulara değinildi.

İstişare toplantısının ardından Ali Güler; “Sizlerin sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bizler de Karamanlıyız. Biz 1 Kasım seçimleri için bismillah dedik. İlk önce Cenabı Allah'ın izni ve sizlerin desteği ile sizlere hizmet edebilmek için bu yola çıkmış bulunuyoruz.” dedi.

Doç. Dr. Ali Güler'in ardından söz alan Mehmet Ural; “ Ben 7 Haziran seçimleri de MHP'den 1. sıra milletvekili adayı idim. Benim partime teşkilatıma bağlılığım kesinlikle hiç bir şekilde sorgulanamaz. Gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalara devam ediyoruz. Biz Karaman'ın evlatları olarak seçmenimize sadece şunu söylemek istiyoruz “Geleceğinize Sahip Çıkın” biz bugün burada nasıl memleketimize halkımıza nasıl sahip çıkıyorsak yarında böyle olacaktır. Ben Karaman'a güveniyorum” dedi.

Kaynak: (BHaber) - Başyayla Haber Editör: BHaber
 
Etiketler: Sarıveliler, MHP'li, Adayları, Kucakladı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir