Haber Detayı
10 Kasım 2018 - Cumartesi 21:11
 
Şehitlerimizin ailelerine şehadet haberleri ulaştı
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde atış yapıldığı sırada yaşanan patlamada şehit olan askerlerin Alanya, Konya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Muş'taki ailelerine şehadet haberleri ulaştı.
Gündem Haberi


Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Irak sınırındaki Süngü Tepe üs bölgesinde dün gece atış yapıldığı sırada patlama oldu.Patlamada 7 asker şehit olurken, 25 asker de yaralandı.

Şemdinli ilçesinde atış yapıldığı sırada yaşanan patlamada şehit olan askerlerin Alanya (Antalya), Konya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Muş'taki ailelerine şehadet haberleri ulaştı.

Şehit askerlerden Topçu Er Yusuf Önder'in Alanya'ya bağlı Kadıpaşa Mahallesi İkizler Sokak'ta oturan ailesine acı haber verildi.

Patlamada şehit olan Topçu Çavuş Mehmet Kaşık'ın (25) Kahramanmaraş'taki baba ocağına acı haber ulaştı.

Yine patlamada şehit olan askerlerden Topçu Er Samet Kaymakçı'nın Gaziantep'teki ailesine acı haber verildi.

Patlamada şehit olan Topçu Er İbrahim Özkur'un (21) acı haberi baba ocağı Muş'un Varto ilçesine bağlı Kültür Mahallesi'ndeki ailesine ulaştı.

Patlamada şehit olan yedi askerden Topçu er Menduh Çelik'in (20)  şehit olduğu haberi, İmam Bakır Mahallesi'ndeki baba evine ulaştı.

Halil Daş'ın şehit olduğu haberi, memleketi Konya'nın Ereğli ilçesinde, eskiden belde statüsünde olan Belkaya Mahallesi'ndeki babaevine ulaştı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Şehitlerimizin, ailelerine, şehadet, haberleri, ulaştı,
Haber Videosu
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir