Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 17:25
 
Yunus Yıldız, AK Parti’den aday adayı oldu
AK Parti'de belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurular bugün sona erdi. Başvuru tarihinin son günün de Yunus Yıldız aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Başyayla Haberi


AK Parti'de Mart 2019 Mahallli İdareler seçimi için belediye başkanlığı aday adaylığı başvurularının son gününde Yunus Yıldız, Başyayla Belediye Başkanlığı aday adaylığına talip olduğunu açıkladı. 

 

Yunus Yıldız, başvurusu süresinin son gününde AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatına başvurusunu yaptı. Yıldız'ın aday adaylığıyla birlikte AK Parti'de Başyayla Belediye Başkanlığına beş isim başvuru yapmış oldu. 

 

 

Yunus Yıldız, yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"26 yıllık belediyecilik tecrübesi ile içinizden biri ve öz evladınız olarak çıktık bu yola amacımız koltuk  doldurmak ve maddiyat düşünmek değil elbette, Başyayla’da ortamı germek değil aksine küskünleri bir arayı getirmek ve davaya hizmet eden kardeşlerimizi bir araya getirmek  birleştirmek birlik ve beraberliği sağlayıp huzur ve barış ortamını sağlamak ve sorunları birlikte çözmek ve  Yüce Mevla’nın rızasını  ve sizlerin duasını almak gayemiz.

Birçok kapı dalaştım Başyayla’da birçok kimseye ulaştım derdimizi anlattım büyüklerimiz ile görüştük toplumun her kesimi ile istişare yaptık niyetimizi arz ettik. 

Siyasetin zorluklarını ve meşakkatini bilerek çıktık bu yola hemşerilerim kardeşlerim bize inanın desteğinizi esirgemeyin. Allah’ın izni ile hayır umarak çıktığımız bu meşakkatli yolda bizleri mahcup etmesin hayırlısı ise Rabbim bu görevi nasip etsin dualarınızı beklerim. "

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yerel seçim 2019, başyayla seçim, yunus yıldız, ak parti başyayla,
Haber Videosu
Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir