Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

10 Nisan Polis Haftası Kutlama Mesajları

Bu haberin fotoğrafı yok

 Vali Koca yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Emniyet teşkilatımız, kuruluşundan günümüze kadar toplumsal huzurun korunması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getirmiş ve bundan sonra da getirmeye devam edecektir.

Gücünü milletten ve kanunlardan alan Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü, en temel kurumlarından birisi olan Emniyet teşkilatı, 168 yıldır, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımıza kanunlarla verilen hak ve hürriyetleri, kamu düzenini korumak ile huzur ve güvenliği sağlamak için, çağdaş teknoloji, bilgi ve beceri ile donanmış olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıl dönümünde, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum.”dedi.

BAŞKAN UĞURLU: “TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 168. YILI KUTLU OLSUN”
Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. yıl dönümünde bir mesaj yayımlayarak tüm emniyet çalışanlarının Polis Haftası’nı kutladı.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bütün halkımızın esenliği ve güvenliği için günün 24 saati görev yapan fedakâr polisimizin haftasını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Halkın huzuru, güvenlik ve asayişin temini, devletimizin bütünlüğü için cefâkarca hizmet veren Emniyet Teşkilatımızla gurur duymaktayız. Kuruluşunun 168. yıldönümünde, bu heyecanı onlarla paylaşmanın gururunu milletçe yaşıyoruz.
Gücünü halktan ve kanunlardan alan, her türlü zorluğa ve olumsuzluğa göğüs gererek halkımızın can ve mal güvenliğini koruyan, suçluları bulup kanuna teslim eden Polis Teşkilatının haftasını kutluyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, tüm polislerimize ve değerli ailelerine saygı ve selamlarımı sunuyorum” dedi.