Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başköy Mahallesi Muhtarı Bilal Göknar, çalışmalarını sürdürüyor

31 Mart Seçimlerinde Başköy Mahallesi’ndeki muhtarlık seçimini kazanan Bilal Göknar, çalışmalarını sürdürüyor.

Bu haberin fotoğrafı yok

31 Mart Seçimlerinde Karaman ili, Başyayla ilçesi, Başköy Mahallesi’ndeki muhtarlık seçimini kazanan Bilal Göknar, çalışmalarını Başyayla Haber’e değerlendirdi.

 

Mezarlığa çevre düzenlemesi

Çalışmaları hakkında bilgi veren Muhtar Bilal Göknar, Başköy Mahalelsi Mezarlığında çevre düzenlemesi çalışması yapıldığını belirterek “İlk olarak mezarlığımıza merdiven yaptırdık. Mezarlığa yapılan ziyaretlerde ve defin işlerinde vatandaşların mezarlığın yukarısından aşağı tarafına gitmek için ana yolu kullanması gerekiyordu. Yapılan merdiven ile bu sorun çözülmüş oldu. Mezarlığımızın çehresi değişti. Hem de mahallemize yaya olarak gelenler için yolu kısalmış olduk. Merdivenlerin yapımında emeği geçen arkadaşlarımıza ve araç-gereç ve hizmet noktasında desteklerini esirgemeyen Başyayla Belediyesine teşekkür ediyorum. ” dedi.

Öğrencilere ücretsiz servsi
Göknar’ın icraatlerinden biri de öğrencilere ücretsiz servis. Göknar, mahallede eğitim gören öğrenciler için ücretsiz servsi imkanı sunuyor. Başköy Mahallesi’ndeki ilköğretim ve imam hatip ortaokulunda eğitim gören ancak servis hizmetinden yararlanamayan  öğrenciler için sabah 08:25’te cami önünden ücretsiz servsi kaldırıyor. Göknar’ın bu eğitim hizmeti öğrenciler ve veliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Kıraathanede maç keyfi

Mahalledeki spor severlerin maç izleme talebini dikkate alan Bilal Göknar, Süper Lig’ yayılarını veren kuruluşun spor paketine üye olarak cihazı kıraathaneye yerleştirdi. Göknar, abonelik ücretinin yarısını kendinin karşıladığını, yarısın da mahalledeki spor severlerin karşıladığını belirterek; “Mahallemizde ve çevre mahallelerde sporsever arkadaşlarımızın bu talebini yerine getirerek hafta sonları maç keyfi yaşamalarını sağladık. Mahallemizden destekleyen arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum”. dedi.

Çalışmalarımız sürecek

Başköy Mahallesi’nde yapılması gerekenleri yapmaya geldiklerini ifade eden Bilal Göknar; “Mahallemizin sorunlarını çözmeye, eksiklerini gidermeye devam edeceğiz. Halkımız mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz. İnşallah çalışmalarımız devam edecek. Bu zamana kadar geçen süreçte desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.