Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Başkanımızdan Gençlere Mesaj

Bu haberin fotoğrafı yok

Hafta sonu yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ile ilgili bir mesaj yayınlayan Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu bir mesaj yayınlayarak pazar günü YGSʹde ter dökecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Öğrencilik yaşamının önemli kilometre taşlarından biri olan YGS sınavına girecek öğrencilere hatırlatmalarda bulunan Bulgurcu, "Her şeye rağmen YGS sınavında başarı yada başarısızlığı her şeyin başlangıcı yada sonu olarak görmemek gerekir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sınavlarında başarılı olacaklarına inancım tam olmakla birlikte, YGS sınavını öğrencilerimizin ʹhayat sınavıʹ gibi görmemeleri en büyük dileğimdir. Hayat, YGS sınavı kazanmaktan ibaret değildir. Sınavı kazanamamak da asla dünyanın sonu değildir. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyor, YGSʹye girecek tüm gençlerimize tekrar başarılar diliyorum" diye konuştu.