Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demir Romance 179 Bin Liraʹya!

Bu haberin fotoğrafı yok

Yatırımcılarına her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunan Demir İnşaat; kalite, konfor, teknoloji ve estetiği bir araya getirdiği yepyeni bir projeye daha adım attı. İstanbul’un son dönemdeki cazibe merkezleri arasında yer alan Beylikdüzü’nde yükselen “Demir Romance” projesi, konut sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayacak.

Demir İnşaat proje ve kampanyaları hakkında tüm detaylar için tıklayın!

Her projesi ile bir önceki projesinin bir adım önüne geçmeyi hedefleyen Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün “Akıllı Ev” teknolojisine sahip ilk projesi Demir Romance ile bölgeye yepyeni bir değer katıyor. Projedeki her konut birimine uygulanacak sistem ile konut sahipleri; evlerindeki tüm aydınlatma, ısıtma/soğutma gibi sistemlerinin kontrolünü tek bir tuşla sağlayabilecek. Bunların yanı sıra akıllı ev bina otomasyon sistemi ile trafiği takip edebilirken, spada yer ayırtabilecek, faturalarını yatırabilecek ve hatta taksi çağırabilecek. Dahili kamera sistemi ile ise oyun alanlarında oynayan çocuklarını, otoparktaki araçlarını kontrol edebilecek. Demir Romance “akıllı ev”lerinde yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorun, ihtiyaç ve olası beklentilerin cevabını bulabilmek mümkün olacak.

35 bin metrekare alanda inşa edilen projenin, 22 bin metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. Toplam 7 blok üzerinde yükselecek Demir Romance’de, 1+1’den 4,5+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özelliklerde 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa yer alacak. Mimarisinde romantizmin detaylarından yararlanılan projenin yatırım bedeli ise toplam 235 milyon TL’ye ulaşacak.

Konut sahiplerinin yaşam standartlarının en üst seviyeye çıkarılması için her detayın düşünüldüğü Demir Romance’ın sosyal donatıları içinde ise; açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmeti ile birlikte fitness birimleri yer alacak. Ayrıca, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, sinevizyon, çocuklar için oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş de site sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak detaylar arasında.

2015 yılında teslim edilecek Demir Romance için 18 Nisan 2013 tarihinde LesOttomans Otel’de Vatan Şaşmaz’ın sunumu ile bir lansman gerçekleştirildi. Demir İnşaat; Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Genel Müdürü Hakan Ocak, Pazarlama ve Satış Müdürü Ferda Deveci ile Demir Romance Proje Müdürü Derya Acar’ın konuşmacı olarak yer aldığı tanıtımda, proje tüm detaylarıyla anlatıldı.

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir yaptığı konuşmada “Demir İnşaat’ın temellerini 1984 yılında attık. İstanbul’un çeşitli semtlerinde binlerce konut, yüzlerce işyeri, onlarca plaza ve okul inşaatı gerçekleştirdik. 2005 yılında eğitim kampüsü yapmak üzere Beylikdüzü Bölgesi’ne gelerek, çalışmalarımızı bu bölgede yoğunlaştırdık ve sırası ile Narçiçeği, Günışığı, Ayışığı Halting ve Nisan 2013’te teslimine hazırlandığımız Ayışığı Vadi Evlerini hayata geçirdik. Son olarak Demir Romance projesi ile de bölgeye birçok yeniliği getirdik. İnşaat sektöründe kısa vadeli bir aktör değiliz, uzun vadeli strateji belirliyoruz; bu noktada her projemizi bir önceki projeden bir adım daha ileriye taşıyoruz. Demir Romance ile birlikte, çok yakında Hadımköy’de de yepyeni bir projeye başlayacağız. Önümüzdeki dönemlerde ise; İstanbul’un diğer bölgelerini değerlendirmeye devam ederken, İç Anadolu, Ege, Akdeniz bölgelerinde ve yurtdışında da yatırımlar yapacağız.” dedi.

Bölgede hayata geçirdikleri tüm projelerinde olduğu gibi Demir Romance’te de kalite standartlarını en üst düzeyde tuttuklarını vurgulayan Demir İnşaat Genel Müdürü Hakan Ocak, “Beylikdüzü hem projelerle hem de metrobüs gibi ulaşım ağlarının zenginleşmesiyle günden güne gelişen ve değer kazanan bir bölge. 235 milyon TL’lik son yatırımımız olan Demir Romance’in akıllı ev teknolojisiyle bölgede bir ilke imza attık. Sağladığımız bu değeri bundan sonraki diğer projelerimizde de devam ettireceğiz.” diye belirtti.

Projede ön talep sürecinin tamamlanarak resmi satış sürecine başladıklarını belirten Demir İnşaat Pazarlama ve Satış Müdürü Ferda Deveci ise, “Ön talep toplama sürecinde projenin yüzde 50’si için talep aldık. Bu taleplerin yüzde 20’sini ise kesin satışa çevirdik. Satış ofisimiz ve örnek dairelerimizin tamamlanması ile birlikte bu oranın hızla yükseleceğine inanıyoruz. Ayrıca Demir Romance’de farklı bir uygulamaya da geçiş yapacağız. Uygulama kapsamında; belirli bir orandaki fiyat artışını her ay düzenli olarak yapacağız ve yatırımcımıza sürekli bir kazanç keyfi yaşatacağız.” diyerek sözlerine son verdi.

Lansmanda projenin sunumunu gerçekleştiren Demir İnşaat Proje Müdürü Derya Acar, “Projemizin mimarisinde Aşk-ı İstanbul temasından yola çıktık. Romantizmi yansıtan öğeleri kullandığımız projede, akıllı ev teknolojisiyle de konut sahiplerine tek tuşla hayatlarını kolaylaştırmanın konforunu sunacağız.” dedi.

Demir Romance’de Kasım 2015’te teslim edilecek konutlar ve fiyat aralıkları;
 

Kaynak: http://konut.milliyet.com.tr/demir_romance_179_bin_lira_ya_-demirinsaat-insaat-1695293.htmlEtiketler: İstanbul , basketbol , Akdeniz , Beylikdüzü , terzi , otomasyon , metrobüs , teknoloji , ulaşım , Güzellik , IFW , Lansman , Tenis , Vatan Şaşmaz , Aktör , Oyun , diyerek , Anadolu , güvenilir , 2013