Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demirörenʹden Siirtʹe spor tesisi sözü

Bu haberin fotoğrafı yok

Siirt Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğluʹnun misafiri olarak kentte gelen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, yaptığı inceleme sonucu, Siirtʹte bir spor tesisi yapma sözü verdi.

Siirt Valiliğiʹnin yaptırmakta olduğu Siirt Akademisiʹni gezerek çalışmalar hakkında bilgi alan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, burada gerçekleştirdiği konuşmada, Siirtʹte Vali Ahmet Aydınʹın, bin kişilik spor merkezi yaptırdığını belirterek, Aydınʹı tebrik etti. Bu çerçevede TFF olarak da Siirtʹte bir spor tesisi yapma sözü veren Demirören, Vali Aydın ve Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu ile birlikte Zafer Kılıç Spor Lisesiʹni ziyaret etti. Okulda incelemelerde bulunan Demirören, lise öğrencileriyle de spor üzerine sohbet etti. Okulda bulunan futbol sahasını gezen Demirörenʹe, “Demirören 56” yazılı bir de forma hediye edildi.

 

UEFA ile birlikte 7 ilde birer halı saha yapacaklarını belirten Demirören, arzu edilirse bu halı sahalardan birini Siirtʹte yapabileceklerini ifade etti. Siirtʹte bulunan amatör takımlar konusunda da yetkililerden bilgi alan Demirören, Zafer Kılıç Spor Lisesi sahasının çimlendirilmesi için çaba harcayacaklarını ve burada gerek amatör gerekse lise takımlarının faydalanabileceğini kaydetti.

 

Siirtʹin tek bayan futbol takımı olan Aile ve Sosyal Politikalar Bayan Futbol Takımıʹnın, Emniyet Müdürlüğü halı sahasında yaptığı idmanı da izleyen takım yöneticilerinden takımla ilgili bilgi alarak, bayan futbolcularla sohbet etti. Demirören, sohbet sırasında takıma bir dönem içerisinde kamp yapma olanağını sağlama sözü verdi.
Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/demiroren-den-siirt-e-spor-tesisi-sozu/-/detay/1673823/default.htmEtiketler: Türkiye , Yıldırım Demirören , Siirt , UEFA , Emniyet Müdürlüğü , Türkiye Futbol Federasyonu , futbol , spor , Hediye , Tebrik , okulda , Emniyet Müdürü