Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

E-etüt Projesi Karamanʹda Başladı

Bu haberin fotoğrafı yok

Türkiye’de sadece ilimizde uygulanan proje kapsamında ülkemiz genelinde bulunan 495 Yatılı Bölge İlköğretim Okulunda eğitim görmekte olan 35 bin 8. sınıf öğrencisine, Mayıs ayının sonuna kadar 18.30-20.30 saatleri arasında Türkçe, Matematik, İngilizce, Sosyal Bilgiler ile Fen ve Teknoloji derslerinde online olarak eğitim verilerek, öğrencilerin SBSʹye etkili olarak hazırlanmalarında destek sağlanacaktır.

01 Ekim 2012 Pazartesi günü başlayan E-etüt projesi kapsamında verilen ilk dersin bir bölümünü takip eden Vali Murat KOCA İl Milli Eğitim Müdürü Bekir AKSOY ve yetkililerden proje hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Bekir AKSOY yapılacak etütlerin YBO’lar tarafından http://konferans.meb.gov.tr/eetut adresi üzerinden online olarak takip edileceğini belirterek, proje hakkında bilgi verdi.

Vali Murat KOCA ise projeyle ilgili olarak projede emeği geçenlere teşekkür etti. Karaman’ın önemli bir projede Türkiye geneli bir uygulamada aktif rol aldığına dikkat çekerek , çalışmanın ilin tanıtımına katkı sağlayacağını belirtti.

Başyayla Haber