Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Elektronik Sigara Nedir

Elektronik Sigara Nedir

Bu haberin fotoğrafı yok

E Sigara Nasıl Kullanılır

E sigara normal sigaralara göre çok daha zararsız olan bir teknolojik ürün olarak tanımlanabilir. Son zamanlarda hızlı bir şekilde yaygınlaşması nedeniyle herkesin ilgisini cezbeden e- sigara aslında yaklaşık 30 yıldır üretilen bir ürün. Zaman içerisinde farklı modelleri ortaya çıkan ürün üzerinde hala Ar-Ge çalışmaları devam ediyor.

Elektronik Sigara Nedir Ve Sisteme Nasıl İşler

E sigara son zamanlarda yaygınlaşması ile her geçen gün daha fazla merak edilir hale gelmiştir. Ürün sigara denilince akla gelen tütün kısmını içerisinde barındırmamaktadır. Temelde iki kısımdan oluşan ürün batarya ve atomizerdir. Atomizer kısmı sayesinde buhar üretilmekte ve ağızlık kısmından ise buhar kullanıcı tarafından soluyor.

Bu ısıtma işlemi için gereken ısıyı ise batarya karşılamaktadır. Atomizer, komut tuşuna basılması ile beraber bobin yardımı ile ısınmaya başlar bu ısı 250 dereceye kadar çıkabilmektedir. Bu ısının toplandığın teli ise bir pamuk sarmaktadır. Bu pamuğun üzerinde bulunan likit ısı etkisi ile gelmektedir. Ağızlık kısmından ise bu yoğun duman kullanıcı ile buluşur.

E Sigaranın Avantajları Nelerdir?

E sigara kullanıcısına normal sigaraya göre birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında nikotin seviyesinin ayarlanabilmesi gelir. Normal sigaralarda ise böyle bir durum söz konusu olamaz. Kullanıcı kendi istediği kadar nikotin ile ürünü kullanabilir.

Bunun yanında normal sigaranın yanması esnasında ortaya çıkana zehirli gazlar elektronik sigarada ortaya çıkmaz. Bunun yanında ekonomik olarak e sigara normal sigaralara göre son derece avantajlıdır. Yapılan araştırmalar e sigaranın normal sigaraya oranla daha 5 kat daha ekonomik olduğunu ortaya koymaktadır.

Elektronik Sigara Neden Bu Kadar Popüler Hale Geldi

Elektronik sigarayı normal sigaranın önüne geçiren birçok avantajı var. Bunun yanında e sigara kullanan kişilerin tütün kullanımını bıraktığı veya bırakmasa bile en azından azalttığı bilinmektedir. Sigaraya göre son zarar konusunda çok daha masum kalıyor olması tercih edilmesinin ana sebeplerinden bir tanesidir.

Çevremdekiler Etkilenir Mi?

E sigara normal sigara gibi yanma sonucu çalışmaz bu nedenle çevreye bir takım zehirli gazların salınımı gerçekleşmez. Bu nedenle çevredeki insanları etkilemesi son derece düşük bir ihtimaldir. Bununla birlikte yapılan araştırmalar e sigara kullanan kişilerin nikotinden sadece kendisinin etkilendiğini ortaya çıkartmıştır.

Elektronik Sigara İçeriğine Nasıl Güvenebilirim

E sigara kullanmayı isteyen kullanıcılar doğal olarak likitler konusunda güvensizlikler yaşayabilir. Likitlerin içeriği ise en çok merak edilenler arasındadır. Bu likit içeriğini üreten firmalar likitlerin içeriğinde bulunanları resmi web siteleri aracılığı ile kamuoyu ile paylaşır. Bu noktada hala bir soru işareti var ise bilinen markaların tercih edilmesi isabetli bir seçim olabilir.

İlaçtan Daha Etkili

Buharkeyf İnsanların hayatlarında bırakmak konusunda en çok sıkıntı çektikleri şey genellikle sigaradır. Çeşitli yöntemler ile tedavi gerekebilir ve bu tedavilerin kesin bir biçimde işe yarayacağı garantisi yoktur. İlaç tedavileri de bunun içine dahil edilebilir. E sigara kullanan kişi ise genel olarak sigaradan uzaklaşmaktadır. Bu noktada birçok doktora bu konuda demeçler vermiş ve elektronik sigaranın diğer tedavilere alternatif olabileceğini dile getirmiştir.

Seçim Yapmadan Önce İyi Araştırın

Buharkeyf e sigaralar hakkında bir yığın yanlış bilgi ne yazık ki her geçen gün kulaktan kulağa yayılmaktadır. Hatta bu işle ilgilendiğini iddia eden bazı web sitelerinde bile kulaktan dolma bilgilere yer verildiği görülebilir.

E sigara almak konusunda net bir şekilde kararlıysanız https://buharkeyf.site adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermekte olup her daim yanınızdayız.