Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hayır Çarşısı Çalışmalarını Sürdürüyor

Ermenek Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı olarak kurulan Hayır Çarşısı hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ermenek Belediye Başkanı Uğur SÖZKESEN’in, “Yardımlaşma ve dayanışmayı kurumsal bir organizasyon haline getirmeliyiz.” düşüncesinden hareketle “Ermenek Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı olarak  kurulan Hayır Çarşısı hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor.

 

Nisan ayı itibari ile Ermenek Belediyesine başvuru yapan ve görevliler tarafından tespit edilen ailelerden 08.05.2015 tarihine kadar 97 ailenin alışveriş yapması sağlandı. Ayakkabıdan monta, kırtasiye malzemesinden ev tekstili ürünlerine kadar birçok çeşit bulunan hayır çarşısına bugüne kadar birçok hayırsever bağışta bulundu.

 

Ermenek Belediyesi Hayır Çarşısına, Ermenek ve Köylerinden 250 kişi yardım almak amaçlı başvuruda bulundu. Görevliler tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde sıra ile her hafta cuma günü, başvuru sahipleri Hayır Çarşına davet ediliyor. Alışverişini yapan 97 aile ve bundan sonra alışverişini yapacak olan aileler 6 ay sonra tekrar Hayır Çarşısından faydalanabilecek.

 

Bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar Ermenek Belediyesi ile iletişime geçebilirler.

Telefon: 0338 716 19 81

Beyaz Masa: 444 73 31