Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbulʹun göbeğinde sopalı bıçaklı kavga

Bu haberin fotoğrafı yok

Sultangaziʹde bir taksi durağına gelen kimlikleri belirlenemeyen bir grup ellerindeki sopalar ve bıçaklarla durak sahibine ve şoförlere saldırdılar.

İki otomobille saat 02.00 sıralarında 50. Yıl Mahallesi bulunan Hoca Ahmet Yesevi adlı durağa gelen grubun saldırısı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay yerinden kaçan saldırganların kullandığı bir araç durak sahibi Yavuz Gökçeʹnin oğlu Ercan Gökçeʹye çarptı. 6 kişinin yaralandığı olayda saldırganlaın kullandığı otomobilin çarpması sonucu yaralanan ercan Gökçeʹnin tedavisine hastanede devam edildiği öğrenildi. Durak çalışanlarının iddiasına göre saldırganların haraç almak için durağa geldiği belirtildi.

Saldırganlar ile durak sahibi ve çalışanları arasında durak içinde başlayan tartışmanın kısa sürede bıçaklı sopalı kavgaya dönüşmesi güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde iki grup uzun süre cadde ortasında kavga ediyor. Saldırganlar olay yerine geldikleri araçlara binerek kaçarken Ercan Gökçeʹye çarpıyor. Durak sahibi Yavuz Gökçeʹnin küçük oğlu Erkan Gökçe yaşanan olayları şu şekilde anllattı:

ʹDurağa saldıran şahıslar dün sabah da gelmişler ve abimden, kahyadan haraç istemişler. Bu olay nedeniyle babamda iki gecedir durağa geliyordu. Şahıslar gece saat 02.00 sıralarında bu tekrar gelmişler ve haraç istemişler. O esnada durakta bulunan babam ve abim haraç vermiyor. Şahıslar yanlarında getirdikleri bıçaklarla ve sopalarla duraktakilere saldırıp darp ediyorlar. Şoför arkadaşlara, abime ve çay ocağındaki kahyayı darp edip sonrada kaçıp gidiyorlar. abime arabayla vurdular,abimi çeşitli yerlerinde kırıklar var. Görüntülere göre saldırganlar 7-8 kişi. İki araçla durağa geliyorlar.ʹ Polisin olaydan sonra saldırganları yakalamak için başlattığı çalışma devam ediyor.

 
Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/istanbul-un-gobeginde-sopali-bicakli-kavga/gundem/gundemdetay/28.02.2013/1674703/default.htmEtiketler: İstanbul , Sultangazi , darp , saat , Saat 02 , Grup