Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kompen Pencere Fuarına Katıldı

Bu haberin fotoğrafı yok

 Alanında dünyanın ikinci, Avrasya’nın en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan İstanbul Pencere Fuarı, 2013 yılında da sektörün buluşma adresi oldu.

13-16 Mart tarihleri arasında 98.000 metrekare kapalı sergileme alanında gerçekleşen fuara Kompen, her yıl olduğu gibi bu yıl da katıldı.

Kompen dört gün boyunca fuarda ilgi gören firmalar arasında yer alırken, özellikle yurt dışından gelen taleplerin yoğunluğu gözlerden kaçmadı.

Özgün stant tasarımı ile dikkat çeken Kompen’in yenilenen ürünleri de ziyaretçilere tanıtıldı.

Fuar boyunca belirli saatlerde ney dinletisinin de sunulduğu Kompen standında ayrıca ziyaretçilere Konya’nın meşhur peynir şekeri de ikram edildi. Mevlâna Türbesi’nin üzerinde bulunan Kubbe-i Harda şeklinde hazırlanan maketin içinde sunulan peynir şekerleri beğeni topladı.

Kompen Genel Müdürü Erdal Küçükşehir, geçen yıl daralan iç piyasada ihracatla hedeflerine ulaşmalarının ardından bu yıl da fuarda Kompen standında yabancı ziyaretçilerin yoğun olduğunu belirterek, ‘Komple Kalite’ anlayışından taviz vermeden üretime devam eden Kompen’in bu yıl ihracatta çıtayı biraz daha yükselteceğini ve ülke ekonomisine katkılarının artarak devam edeceğini vurguladı.