Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Küskünler kampı

Bu haberin fotoğrafı yok

Bu karara itiraz eden Portekizli’ye, şans eseri orada bulunan kaptan Toraman ‘Hocanın kararına saygı duy’ diyerek cevap verdi. Olay kapandı ancak dostluk sarsıldı.

Gün geçmiyor ki Beşiktaş’ta yeni bir kriz yaşanmasın. Krizin başrollerinde yine bildik üç kişinin ismi yazıyor; Samet Aybaba, Manuel Fernandes ve İbrahim Toraman… Konu ise siyah-beyazlıların yarın oynanacak Antalyaspor maçı için kampa iki gün önceden girmesi. Geçtiğimiz cuma günü yaşananlar ne eksik ne fazla; tam da aşağıda okuyacağınız şekilde…

‘İKİ GÜN NE YAPACAĞIZ?’

Teknik direktör Aybaba bekar oyuncuların cumartesi gününden kampa gireceği yönündeki yazıyı tesislerin girişindeki panoya astırıyor. Anlaşılacağı gibi tecrübeli hoca, takımın kötü gidişinden futbolcuların özel hayatlarını sorumlu tutuyor. Cuma günü antrenman için tesislere gelen Fernandes ise bu yazıyı görünce soluğu Aybaba’nın odasında alıyor. ‘Manu’nun niyeti, anlam veremediği bu kurala itiraz etmek. Deneyimli çalıştırıcı daha “Hayırdır?” bile diyemeden Portekizli yıldız derdini anlatmaya başlıyor. Biraz İngilizce çat pat Türkçe, kendine göre iki günlük kampın gereksiz olduğunu anlatan Fernandes, “İki gün önceden kampa girmek bence gereksiz. İki gün burada ne yapacağız. Bir gün önce girmek bence yeterli” diyor.

ARKADAŞLIK DA ‘THE END’

Fernandes’e cevabı ise o sırada Samet Aybaba ile randevusu için odaya gelen kaptan İbrahim Toraman veriyor. İbrahim, “Zor bir dönemden geçiyoruz ve bir arada olmamız gerekiyor. Avrupa kupalarına katılmak için hocamızın her kararına saygı duymamız gerekiyor” diyerek bir anlamda hocasının yerine konuşuyor. Fernandes ise bu kaptanının söylediği bu sözlere cevap vermeden Aybaba’nın odasından ayrılıyor. Zaten pamuk ipliğine bağlı Toraman ve Fernandes arasındaki arkadaşlığın bu olayla tamamen koptuğu ise bir başka ilginç detay.

(amk)
Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/kuskunler-kampi/besiktas/detay/1693427/default.htmEtiketler: İbrahim Toraman , Beşiktaş , Avrupa , Samet Aybaba , Antalyaspor , Detay , Aybaba , diyerek , İngilizce , Görünce