Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sahnede öpüşen eski sevgiliye yumurta

Bu haberin fotoğrafı yok

Ünlü oyuncu Ali Sürmeliʹnin kendisi gibi oyuncu olan eski sevgilisi Sultan Ertuğrulʹa yumurtalı saldırıda bulunduğu iddia edildi.

Açıklama Yekta Kopanʹın sunduğu Gece-Gündüz programına katılan oyuncu Özge Özderʹden geldi.

Özder, başrollerini Teoman Kumbarıcıbaşı ve Sultan Ertuğrul ile paylaştığı “Matmazel Juliet” adlı oyun sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

“Biz bugün üçüncü defa İstanbulʹda oyumuzu oynadık. Ali Sürmeli oyunun galasına da gelmişti. Sürmeli, yönetmen Mehmet Ergenʹe Sultanʹın sahnedeki öpüşme sahnelerinden duyduğu rahatsızlığı da iletmişti.

O zaman neden eleştiride bulunduğunu anlayamadan, duygusallığına verdik. Sonradan bazı arkadaşlarıyla birlikte bu geceki oyun için bilet aldığını öğrendik. Oyuna geleceğini biliyorduk ve herhangi bir önlem almadık.

Arkadaşlarıyla birlikte oyunu izlemeye geldi ve oyunun bir bölümünde çıktı. Onun gittiğini sandık. Fakat arkadaşları oyun sonunda tebrik etmek için Sultanʹı yukarı çağırdı. O sırada Ali Sürmeli ortaya çıkarak önceden hazırlamış olduğu yumurtaları seyircilerin gözü önünde oyuncu arkadaşıma atmaya başladı.

Bütün bunlar sahne üzerinde öpüştüğü için oldu. Seyircilerin önünde bizi küçük düşürdü. Ama ben asıl kendisini küçük düşürdüğünü düşünüyorum. Şu anda konuyla ilgili karakolda zabıt tutuluyor. Kadına şiddeti hep başkaları üzerinden konuşurken bunu yapanın bir oyuncu olmasını aklım almıyor.”

 
Kaynak: http://magazin.milliyet.com.tr/sahnede-opusen-eski-sevgiliye-yumurta/magazin/magazindetay/02.03.2013/1675355/default.htmEtiketler: NTV , Ali Sürmeli , Özge Özder , yönetmen , Oyuncu , Oyun , Tebrik , NTVʹde , sultan