Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Polis Teşkilatı 168 Yaşında

Bu haberin fotoğrafı yok

 08 Nisan 2013 Pazartesi günü Valilik Makamında gerçekleştirilen ziyarete İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Emniyet Müdür Yardımcısı Hikmet Oran, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Asilkan Öztürk ve emniyet mensupları katıldı.

İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Türk Polis Teşkilatının 168. yıl dönümü kapsamında yapılan etkinlikler ve emniyet teşkilatının çalışmaları hakkında Vali Kocaʹya bilgi vererek, etkinliklerin davetiyesini sundu. Vali Kocaʹnın İl Emniyet Müdürlüğüne çalışmalarında her zaman destek verdiğini belirten Lütfü Sönmez, Sayın Valimizin bizlere verdiği destekle Karaman halkının huzur ve güvenliğini sağlamak için yaptığımız çalışmalar gayretle devam edecektir dedi.

Vali Murat Koca ise yaptığı konuşmasında; "Köklü bir geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatı çalışanlarımız huzur ve güvenliği sağlamak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak, devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmek gibi önemli görevleri fedakarca yerine getirmektedirler. Bununla birlikte toplumsal projelerde yer veren Emniyet Teşkilatımız her açıdan donanımlı, çağdaş ve modern bir yapıya kavuşarak, vatandaşlarımızın memnuniyetinin sağlanması için çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedirler.
Bu kapsamda İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki gayret ve başarılarından dolayı İl Emniyet Müdürlüğünde görevli tüm personelimizi tebrik ediyorum, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 168. yıl dönümü kutluyorum."dedi.