Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Kahraman Başyaylaʹya veda etti

 Karaman Valisi Süleyman KAHRAMAN veda ziyaretleri kapsamında Başyayla ve Sarıveliler Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

9 Ağustos 2012 Perşembe günü gerçekleşn ziyaretlere Vali KAHRAMAN’a Karaman Milletvekili Mevlüt AKGÜN, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa BAYIR, İl Emniyet Müdürü Lütfü SÖNMEZ, Sarıveliler Kaymakamı Eyyup ÖZDEMİR, Ermenek Kaymakamı Hüseyin SARI da eşlik etti.

Başyayla ilçesinde gelişinde Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU tarafından karşılanan Vali KAHRAMAN ziyarette yaptığı konuşmada: “Başyayla ilçesinde Milletvekillerimiz, Kaymakamız, Belediye Başkanımız  ve diğer kamu kurumlarımızın daire müdürleri ile birlikte hareket ederek Başyayla’ya güzel hizmetler kazandırdık. İnşallah Başyayla bu hizmetlerle daha iyi noktalara gelecektir. Bu noktada ilçemiz için gece gündüz demeden çalışan bütün personelimize teşekkür ediyorum ve Karaman’dan ayrılsam bile ihtiyaçları olduğu zaman bütün Karamanlı hemşerilerime her zaman yardım etmeye hazırım.”dedi.

Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU ise yaptığı konuşmasında: “  Valimiz Sn. Süleyman  KAHRAMAN’a Karaman’da göreve başladığı 2010 yılında Başyayla ilçesine gerçekleştirdiği ilk ziyaretinde Başyayla ilçesi ile ilgili olarak 10 adet projemizin bulunduğunu ifade etmiştim. Sn. Valimizin ve milletvekillerimizin katkılarıyla bu projelerimizin büyük bir kısmını gerçekleştirdik. Ben Sn. Valimize bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum ve inanıyorum ki böyle çalışkan bir insan gittiği her yerde başarılı olacaktır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.”dedi.

Vali KAHRAMAN beraberindeki heyetle birlikte Başyayla ilçesinden Sarıveliler ilçesine hareket ederek Belediye Başkanı Hayri SAMUR’a veda ziyaretinde bulundu. Belediye hizmet binası önünde Belediye Başkanı Hayri SAMUR ve birim müdürleri tarafından karşılanan Vali KAHRAMAN’a Belediye Başkanı Hayri SAMUR başkanlık makamında Sarıveliler Belediyesi ve ilçe hakkında brifing verdi. Belediye çalışmaları hakkında kısa bir bilgilendirme yapan Belediye Başkanı Hayri SAMUR Vali KAHRAMAN’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kısa bir süre içerisinde Vali KAHRAMAN’ın Karaman halkının sevgisini kazandığını belirterek Sarıveliler için yapılan çalışmalarda kendilerine her zaman verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.  Sarıveliler Belediye Başkanlığı ziyareti Belediye Başkanı Hayri SAMUR’un Vali KAHRAMANʹa günün anısına Karaman Taşkale yöresine ait kilim hediye etmesiyle sona erdi.