Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YGS Sınavına Girecek Olan Öğrencilere Başarılar Diliyoruz.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla İlçe Milli Eğitim Müdürü Hali İbrahim  ATLI yayınladığı mesajda; “Öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatındaki on iki yıllık maratonun ardından gelinen ve hayatlarında dönüm noktası olarak adlandırabileceğimiz sınav sürecini yaşıyoruz. Hiçbir sınavın hayatın sonu değil, sadece alternatiflerden bir tanesi olduğu unutulmamalı; pozitif düşüncelerin alternatif çözüm yolları üretmemizde önemli etkisi olduğu göz ardı edilmemelidir.
Bir eğitimci olarak İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan YGS sınavı, üniversite için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda da kazandıkları başarılarla bizleri onurlandıran diğer öğrencilerimiz gibi bu yılda sınava giren gençlerimizin de aynı performansı göstereceğine inancımız tamdır. İnanıyoruz ki öğrencilerimiz yıllardır hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek LYS sınavında da başarılı olacaklardır.
Hazırlık döneminde ellerinden geleni yapan öğrencilerimiz asla ümitsizliğe düşmemeli. Öğrencilerimizden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyor, YGS´ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi