Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yunus Emre Lisesinden Büyük Başarı

Bu haberin fotoğrafı yok

 Sarıveliler Yunus Emre Çok Programlı Lisesi 22 Şubat 2012 Tarihinde Karaman ‘ da yapılan liseler arası kros il birinciliği yarışmalarında erkeklerde takım halinde birinci olarak ilimizi gruplar Türkiye şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı. Takımın hocası henüz 5 aylık bir öğretmen olan Abdulselam Karharman, öğrencilerini profesyonel bir şekilde çalıştırarak Karaman’ı Türkiye genelinde temsil etme hakkını elde ettirdi.
Beden Öğretmeni Abdulselam Karharman, karamaninsesi.comʹa verdiği bilgide şunları söyledi; “20 Mart 2013 Tarihinde Mersin İli Silifke İlçesinde Yapılan Liseler Arası Gruplar Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden Sarıveliler Yunus Emre Çok Programlı Lisesi erkek kros takımı 4. Olarak büyük bir başarı elde etti. Üçüncülüğü 2 puanla kaybeden temsilcimiz kupayı çok küçük bir farkla kaçırmıştır. Aynı zamanda Sarıveliler Yunus Emre Çok Programlı Lisesi öğrencisi Murat Özken ‘ de ferdi olarak 6. Olmuştur.”

Karamaninsesi.com olarak okul idareceilerine, Beden Eğitimi Öğretmeni Abdulselam Karharman’a ve sporculara başarılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bizde Sarıveliler haber olarak okul yönetimine , öğretmen kardeşimize ve öğrencilerimize İlçemizi ve okulumuzu tüm Türkiye ye tanıttıkları için teşekkür ediyor başarılarının devamını bekliyoruz.

karamandan.com

Liseler Arası Gruplar Türkiye Şampiyonası : PUAN

1.ERZURUM Adnan Menderes Lisesi 35 PUAN

2.ANKARA Mimar Sinan TEML 38 PUAN

3.KIRŞEHİR EML 75 PUAN

4.Karaman – Sarıveliler Yunus Emre Çp. Lisesi 77 PUAN

5.MERSİN Spor Lisesi 87 PUAN

6.KONYA Atatürk Lisesi
7.OSMANİYE Cevdetiye Lisesi
8.AFYON İmam Hatip Lisesi
9.ISPARTA EML
10.HATAY Kırıkhan Lisesi
11.BURDUR Bucak EML
12.KIRIKKALE Spor Lisesi
13.AKSARAY Spor Lisesi
14.NİĞDE İmam Hatip Lisesi
15.ADANA Spor Lisesi
16.KAYSERİ Mehmet Akif Ersoy Lisesi