Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

15 Temmuz darbe girişiminin romanını yazdı, gelirlerini şehit yakınlarına bağışlayacak

Başyaylalı polis memuru Bilal Uğuz, 15 Temmuz hain darbe girişiminin romanını yazdı, gelirlerini şehit yakınlarına bağışlayacak.

Bu haberin fotoğrafı yok

Emniyet Havacılık Daire Başkanlığından Polis Memuru Bilal Uğuz; 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında şehadete yürüyen aziz şehitlerimizin geride kalan emanetlerine bağışlanmak üzere bir roman yazdı. Yaklaşık 15 ayda tamamladığı bu roman; bir şehit kızının zorluklarla geçen hayat hikayesini konu almakta olup, 17 bölümden oluşuyor.

 

Bilal Uğuz, çıkacak olan kitabi ile ilgili olarak sitemize açıklamalarda bulundu. Uğuz; “Malumunuz üzere 15 Temmuz’da Daire Başkanlığımız darbeci hainler tarafından bombalandı. Şehitlerimiz için ne yapabiliriz diye düşünürken böyle bir proje yapmaya karar verdim. Tüm geliri şehit ailelerine bağışlanacak bu romanım ekim ayında satışlara başlayacak. İlçemizden ve bizi takip eden herkesten destek bekliyoruz. Hiçbir şekilde haklarını ödeyemeyeceğimiz aziz şehitlerimizin geride kalan emanetlerine hep birlikte sahip çıkalım. Tomurcuklar çiçek açsın.” ifadelerini kullandı.

 

Aslen Başyaylalı olan Bilal Uğuz, Havacılık Daire Başkanlığında halihazırda İHA eğitmenliği yapmaktadır.
Kitabın ismi: Müşkülat
Kitap sipariş:
Whatsapp: 0553 243 13 57
Instagram: @bilaluguz06