Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2019-2020 eğitim öğretim yılı toplantısı yapıldı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Toplantısı 06.09.2019 Cuma günü saat 14:30’da Kaymakamlık Toplantı salonunda yapıldı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla Kaymakamı Evren ÇAKIR’ın, Başkanlığında gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Ahmet İPEK, İlce Emniyet Amir V, İlçe Jandarma Komutan V, İlçe Milli Eğitim Müd. V, Okul İdarecileri, servis şoförleri ve okul aile birliği temsilcileri katıldı.

2019-2020 yeni eğitim öğretim yılı öncesi okul güvenliği, bağımlılıkla mücadele, eğitim kalitesini arttırılması ve diğer konu başlıkları ile ilgili görüşmeler yapıldı.

2019 yaya öncelikli trafik yılı kapsamında yapılan ve yapılacak eğitim faaliyetleri, denetim faaliyetleri ve diğer hususlarla ilgili görüş birliği sağlanabilmesi için değerlendirmeler yapıldı.

2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmalar gözden geçirildi. Tespit edilen eksiklikler doğrultusunda 2019-2020 eğitim öğretim yılında bu eksikliklerin giderilebilmesi için kararlar alındı. Alınan kararların ardından Başyayla Kaymakamı Evren ÇAKIR yapılan toplantıda alınan kararların uygulama aşamasını değerlendirebilmek için ara dönem öncesi tekrar toplantı yapacağını söyleyerek, toplantıyı sonlandırdı.