Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ağır Vasıta Araçlarda Karşılaşılan Arıza Çeşitleri

Ağır Vasıta Araçlarda Karşılaşılan Arıza Çeşitleri

Bu haberin fotoğrafı yok

Ağır vasıtalar güçlü motora sahip olan, ağır yükleri taşımak için kullanılan tır, kamyon gibi büyük araçlardır. Ağır vasıtaların arızalarının ihmal edilmemesi çok önemli bir konudur.

Arızalı araçların trafiğe çıkması trafikteki herkesin can güvenliğini tehlikeye atar. Çünkü arızalı araçların kontrol edilmesi zordur ve trafik kazası riski çok yüksektir. Arızalı araçların performansı da düşük olur ve işlerinizin aksamasına neden olur.

Arızalı araçların bakımı ihmal edilirse sorun daha da buyur. Kısa sürede ekonomik bir şekilde çözülebilecek arızalar daha maliyetli hale gelir.

Ağır Vasıta Arızalarını İhmal Etmeyiniz

Trafikte ağır işler yapan araçlarımızın bakım, onarım ve parca değişimi işlemlerini ihmal etmemelisiniz. Aksi gale maddi kayıplar ve can güvenliğiniz açısından üzücü sonuçlar ortaya çıkabilir.

Ağır vasıtalarınızın bakım, onarım, rutin kontrolleri, yağ değişimi ve parça değişimi işlemlerinizi ihmal etmeden güvenilir ustalardan destek alarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aracınızın çalışmasında bir anormallik, farklı sesler ya da performansında düşüklük fark etmeniz durumunda hemen uzman bir ustadan yardım almalısınız. Konya’da ağır vasıtası ustası hizmeti veren firmamızda Metin Usta ve uzman ekibi hizmetinizdedir. Biçe ağır vasıta servisimiz arızalarınızı en hızlı şekilde tespit ederek çözüm bulmaktır.

Ağır vasıtalarda birçok ariza görülebilmektedir ve Konya Biçe ağır vasıta servisimiz her türlü arızaya çözüm sunabilecek kapasitededir.

Arızalarınıza Hızlı Çözüm Sunuyoruz

Konya’da ağır vasıta özel servisi hizmeti veren dükkânımız sizlere yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.

Parça değişimi işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır ve tüm parçalarımız orijinal kalitesindedir.

Servisimizde arıza tespit işlemi teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Böylece ariza daha çabuk ve net bir şekilde belirlenmektedir. Arızası belirlenen ağır vasıtanız kusa sürede tamirat ve parca değişimi işlemi yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Tüm ustalarımız denetimli ve bilgilidir. İlkemiz bakım ve onarımlarını özenle yaptığımız araçlarınızı en kusa sürede, sorunsuz bir şekilde teslim etmektir. Ustalarımız en modern yöntemleri kullanarak aracınıza müdahale etmektedir.  Konya’da ağır vasıta servisine ihtiyaç duymanız durumunda Biçe Ağır Vasıta servisimiz hizmetinizdedir.

Siz de ağır vasıtanızı güvenli ve yüksek performansa kullanmak isterseniz servisimize bekleriz. Konya Ağır Vasıta Ustası iletişim : 

 

 

KONYA AĞIR VASITA SERVİSİ | IVECO | RENAULT | SCANIA | DAF | VOLVO | MAN | MERCEDES
Özel Sevis / Yedek Parça – 7/24 Hizmet
Metin Usta : 0532 782 78 19