Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Partili Adayların Ziyaretleri Hız Kesmiyor

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Recep Şeker seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bu haberin fotoğrafı yok

“Üreticilerimiz Katma Değerden Daha Çok Pay Alacak”

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk yeni dönemde katma değerin üreticiyle buluştuğu dönem olacak dedi.

Teşkilat üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelen Ak Parti Karaman Milletvekili adayları Recep Konuk ve Recep Şeker, seçim çalışmalarına buğday pazarı ve nakliyeci esnafını ziyaret ederek devam etti. Adaylar çalışmaların öğleden sonraki bölümünde ise köy ziyaretlerini sürdürdü. Köy köy dolaşan adaylar Recep Konuk ve Recep Şeker, yolda koyun sürüleri ile karşılaştı ve araçlarını durdurarak koyunların sahibi çobanla da bir süre sohbet etti.

 

“Gece Gündüz Demeden Çalışacağız”

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Recep Şeker seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylar kahvaltıda Ak Parti Karaman il, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Recep Konuk, seçim çalışmalarında özveriyle çalışan il, ilçe, kadın ve gençlik kollarına teşekkür etti. Konuk, “Gece gündüz demeden daha çok çalışmamız gerek, alacağımız rekor seviyede oy oranı ile bölgemizin evladı Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na en büyük desteği bölgemizin verdiğini göstermeliyiz” dedi.

 

“Karaman’ın Kalbi Buğday Pazarıdır”

Adaylar kahvaltının ardından Buğday Pazarı esnafı ve nakliyecileri ziyaret etti. Burada esnaflar sohbet eden adaylar, Karaman’a modern bir buğday pazarı kazandırılacağını söyledi. Recep Konuk, “Karaman’ın buğday üretimi de göz önüne alınırsa yeni buğday pazarına gelecek olan çiftçilerimiz işlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde halledebilecekler. Çünkü Karaman'ın kalbi bana göre buğday pazarıdır. Burası olmazsa Karaman'da her şey aksamaya başlar. Sizler için elimizden geleni yapacağız’’ dedi.
 

Çobanı da Unutmadılar

Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Recep Şeker, seçim çalışmalarının öğleden sonraki bölümünde ise köy ziyaretlerine devam etti. Köy köy dolaşan adaylar, yolda koyun sürüsü ile karşılaştı. Konuk ve Şeker araçlarını durdurarak koyunların sahibi çoban ile de bir süre sohbet etti.

 

Köy Meydanları Doldu Taştı

Karaman’ın bütün köylerine ulaşmak istediklerini ifade eden milletvekili adayları Recep Konuk ve Recep Şeker köylerde coşkulu kalabalıklar tarafından karşılandı. Adaylar köy meydanlarında ve muhtarlıklarda halka seslendi.

 

 

 

Kardeşlik Vurgusu

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Konuk, dün cezalı konumda olan Anadolu şehirlerinin artık Ankara ile aynı dili konuşur hale geldiğini ifade ederek, önceliklerinin ülkede huzur ortamının oluşturulması olduğunu belirtti. Konuk, “Bugün gelişmiş ülkelere baktığımızda huzur ortamının ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Bizlerde ülkemizdeki huzur ortamının sağlanmasıyla birlikte gelişmiş ülkeler arasındaki yerimizi almamız gerekir. Kimseyi ötekileştirmeden ayrımcılık yapmadan birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde yaşamalıyız ki ülkemizi geliştirebilelim. Bizim gelişmemizi istemeyen ülkelere karşı ne kadar güçlü olduğumuzu gösterelim” dedi.

 

Çiftçinin katma değerden hak ettiği payı alması için çaba sarf edeceklerini ifade eden Konuk, “Üreticimizin çiftçimizin katma değerden hak ettiği payı alması için çaba göstereceğiz. Biz bunu Konya ve çevresinde başardık inşallah şimdi Karamanımızda ve ülkemiz genelinde başarma fırsatı yakaladık. Biz 7 Haziran seçimlerinde ne kadar güçlü olursak üreticinin gücü de Mecliste o oranda olacaktır. Üreticimiz ne kadar güçlü olursa ülkemiz de o kadar güçlü ve dünya ile rekabet edebilirliği artar adından söz ettirir hale gelir. Karamanımızı tarımıyla, sanayisiyle, gıdasıyla topyekûn kalkındıracağız. Biz bu toprakların evladıyız yetki alanımızda olmadığı halde Karamanımızda dâhil olmak üzere bölgemizde daha önce neler yaptığımız ortada. Ülkemizde üretilen her ürünün son gramına kadar işlenerek oluşan katma değerin ülkemizde ve üreticimiz de kalmasını sağlayacak sanayi yatırımlarının ülke geneline yayılarak çoğaltılması gerekiyor. İşte bunu başarabilmek için var gücümüzle çalışacağız'' dedi.