Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Anaokuluna Çocuk Parkı

Sarıveliler Belediyesi ve hayırsever hemşehrimiz Esma Ören’in katkılarıyla Prof. Dr. İbrahim Canan Anaokulunun bahçesine oyun parkı yapıldı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Prof. Dr. İbrahim Canan Anaokulunun bahçesine oyun parkı yapılarak hizmete sunuldu.

 

Okulların talep ettikleri ihtiyaçlarını karşılayarak eğitime destek vermeye devam ettiklerini söyleyen Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, “Belediye olarak idareci, öğretmen ve okul aile birliklerinden gelen talepler üzerine eğitim kurumlarımızın alt yapı, üst yapı, çevre – bahçe düzeni ve oyun alanları oluşturulması gibi gereksinimlerini karşılıyoruz. Bu çerçevede ilçemiz Prof. Dr. İbrahim Canan Anaokulu bahçesine belediyemiz öncülüğünde hayırsever hemşehrimiz Esma Ören tarafından çocuk parkı oluşturuldu. Başta Esma hanım olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Belediye olarak eğitime hizmetin halka hizmet olduğu bilinciyle okullarımıza belediyemizden talep edilen hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Hayırlı olsun.” dedi.

 

Okul yönetimi; park yapılmasına öncülük eden ve katkı sağlayan Belediye Başkanı Hayri Samur başta olmak üzere hayırsever Esma Hanım’a teşekkür etti.