Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Banka sonunda bunu da yaptı!

Bu haberin fotoğrafı yok

Adapazarı ilçesinde yaşayan Yıldız Sevim, borçlarını ödeyerek 2 ay önce kapattığı kredi kartına 59 lira üyelik bedeli gelince, şaşkına döndü. Bankaya bir türlü derdini anlatamayan Sevim, Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)ʹne şikayette bulundu.

Sevim, bankadan aldığı kredi kartının 6 ay önce tüm borcunu sıfırladığını ve 2 ay önce de müşteri hizmetlerini arayarak kartını kapattığını söyledi. Kartını kapatmasına rağmen kendisinden posta yoluyla 59 lira üyelik bedeli istendiğini vurgulayan Sevim, “Nasıl olur anlamıyorum, 2 ay önce kapattığım kredi kartına üyelik bedeli istiyorlar. Şaka gibi. Anlaşılır bir şey değil.” dedi.

Hemen bankanın müşteri hizmetlerini aradığını ifade eden Sevim, buradan da aldığı cevap karşısında şoke olduğunu belirterek, “Oradaki görevli, kredi kartı kapandığı için ekranda bir şey göremediğini söyledi.

Yani kimseye derdimi anlatamadım. Kartımın kapalı olması sebebiyle de bir işlem yapamıyorum. Ben de çareyi BİMERʹe şikayet etmekte buldum.” diye konuştu.

Bankadan ise konuyla ilgili açıklama yapılmadı.
Kaynak: http://ekonomi.milliyet.com.tr/banka-sonunda-bunu-da-yapti-/ekonomi/ekonomidetay/24.02.2013/1672894/default.htmEtiketler: Sakarya , Başbakanlık , Adapazarı , Buldum