Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyayla MEM ile MEVKA arasında proje imzalandı

Mesleki eğitimin desteklenmesi ve niteliğinin daha da artırılması için Başyayla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen ve Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen proje için İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Sekman ile Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekteri İhsan Bostancı tarafından proje sözleşmesi imzalandı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Proje Sözleşme İmza Töreninin ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Sekman ''Bu proje ile İlçemiz Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi bünyesinde 246.905TL bütçe ile kurulacak olan Robotik Kodlama Atölyesi sayesinde geleceğin yazılımcılarını yetiştirmeye ve 2023 Vizyonu doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bunun yanında görev yaptığımız süre boyunca daima yenilik daima ileri felsefesiyle çalışacağımızı, öğrencilerimize çağın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli tüm desteği vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

 

Hüseyin Sekman, projenin fikir ve yazım aşamasında gece gündüz demeden var gücüyle çalışan başta Şube Müdürü Abdulkadir Şeker ve Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Zafer Karataş ile tüm proje ekibine teşekkür ederek sözlerini tamamladı.