Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyayla Özel Eren Yatılı Bakım Merkezi takdir topluyor

Başyayla Özel Eren Yatılı Bakım Merkezi Müdürü Emine Yılmaz’a Başyayla Kaymakamı Muttalip Çetin tarafından başarı belgesi verildi.

Başyayla Özel Eren Yatılı

Başyayla Kaymakamlığında takdim edilen “Teşekkür Belgesini” Kaymakam Çetin’in elinden alan Başyayla Özel Eren Yatılı Bakım Merkezi Müdürü Emine Yılmaz çalışmalarının karşılı olarak aldığı belgeden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kaymakam Çetin’e teşekkürlerini iletti.

 

Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Covid-19 virüsü ile mücadelede göstermiş olduğumuz özverili çalışmamız sonucunda Sayın Kaymakamımız Muttalip Çetin Bey, Eren Yatılı Bakım Merkezi çalışanları olarak tarafıma “Teşekkür Belgesi”ni lâyık görmüştür. İnce davranışından ve nezaketinden dolayı Sayın Kaymakamımıza teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

 

Başyayla Özel Eren Yatılı Bakım Merkezinin Covid-19 tedbirleri kapsamında yaklaşık 1 yıldır sabit vardiyalı olarak çalışmalarını yürüttüğünü belirten Yılmaz, 15 Mart itibariyle ise kademeli normalleşmeye bağlı olarak normal mesai sistemine geçildiğini belirtti.

 

Kurum olarak tüm çalışanlarıyla birlikte maske, mesafe ve temizlik kurallarına en üst düzeyde dikkat ettiklerini ifade eden Yılmaz; “Salgınla mücadele biz de gerekli tedbirleri alarak mücadele ettik ve ediyoruz. Yaklaşık bir yıl boyunda personellerimiz Covid-19 testine tabi tutularak kuruma giriş yaptılar ve 10 ile 14 gün boyunda kurumda sürekli mesai halinde oldular. Hastalarımızın salgından etkilenmesini en aza indirmek için bu kararı almıştık. 15 Mart 2021 Pazartesi günü itibariyle ise normal mesaimizi dönüş yaptık. Tedbirlerin esnetilmesine bağlı olarak mesai saatlerimiz yeniden eski haline döndü ancak maske, mesafe ve temizlik konusundaki hassasiyetlerimizi sürdürüyoruz. Sayın Kaymamamız Muttalip Çetin Bey’in başarımızı belgeyle kutlaması bizleri mutlu etti.” İfadelerini kullandı.

 

Başyayla Merkezde bulunan Özel Eren Yatılı Bakım Merkezi Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün 4569 sayılı OLURLARI ile 23.11.2010 tarihinde kurularak faaliyetine başladı.

 

Merkezde 27 personel istihdam ediliyor ve mevcut 42 engelliye hizmet veriliyor.