Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyayla’da koronavirüs denetlemeri sürüyor!

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda 81 ilde ve ilçelerinde aynı anda tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte en geniş kapsamlı Covid-19 denetim tekrarı yapıldı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla ilçesinde Kaymakam Koray Çelik, Belediye Başkanı Ahmet İpek, muhtarlar, tüm kamu kurumlarımızın daire amirleri ve kolluk kuvvetleri ile birlikte Covid-19 tedbirleri ilçe merkezi ve köyler denetlendi.

Çay bahçeleri, lokantalar, piknik ve dinlenme alanları, ticari taksiler, tekstil fabrikası, dükkanlar, marketler başta olmak üzere ilçedeki insan yoğunluğunun bulunduğu tüm alanlar denetlenerek “hepimizin sağlığı için” dikkat edilmesi gereken hususlar halka anlatıldı.

Yapılan denetimde vatandaşların maske kullanımındaki hassasiyetleri ve işletmelerin kurallara uygun işlemleri Kaymakam Çelik tarafından takdir edildi.

Görülen eksikliklerin ise en kısa sürede tamamlanması üzerine uyarılarda bulunularak toplumsal duyarlılığın ve farkındalığın hiç azalmadan devam etmesi gerektiği ve henüz tehlikenin yüksek şekilde devam ettiği vurgulandı.

Covid-19 tehlikesi tamamen bertaraf edilerek can kayıpları son bulana kadar denetimler hayatın her alanını kapsayacak şekilde yapılmaya devam edecektir.