Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyaylalı gençlerin ilk amatör filmi: İhanetin Bedeli

Başyaylalı gençlerin çekimlerini tamalayarak montajlama işlemini yaptğı filmin fragmanı internette yayımlandı.

Başyaylalı gençlerin çekimlerini tamalayarak

Başyayla İlçesinde gönüllü gençlerden oluşan filmin oyuncuları yaz kış demeden ilk amatör film olan İhanetin Bedeli filmini tamamlayarak montajlama işleminie geçmişlerdir.

Daha önce yapılan açıklamada bildirilen filmin tamamını kapsayan fragman ise internet sitelerinde izleyicilerin beğenisine sunuldu. Filmin konusunun gerçekle hiç bir alakası olmadığını sadece kurgulama olduğunu bunun çekimlerinin Hem İlçemize biraz olsun sosyal ortamda tanıtımının sağlanarak, hareket getirebileceğini bildiren oyuncular hummalı bir çalışma yaparak filmi tamamladık dediler. Filmin içeriği hakkında da bilgi veren oyuncular: filmimiz tamamen kendi kalemimizden çıkmış bir filmdir. Film mafya filmi ve içinde ihanetin olduğu ve kirli hesaplaşmaların geçtiği bir döngüdür. Ancak hiç bir şekilde şiddete yönelik amaç düşünemedik sadece monoton geçen hayatımıza İlçede arkadaşlarla renk katmak istedik dediler.

Film çok zor koşullar altında kısıtlı imkanlarla yapılmasına karşı gayet güzel bir fragman, cep telefonlarıyla yapılan çekimler bir filmden çok iyi bir örnek teşkil oluşturuyor. İmkansız diye bir şey yoktur. Başyayla Haber Ekibi olarak Oyuncularımızı ve emeği geçenleri tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Filmin yaz aylarında Başyayla Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde yayınlama yı düşündüklerini belirten oyuncular “Umarız film beklentileri karşılar ve şimdiki fragman da keyifle izlenir.” ifadelerini kullandılar.

İŞTE O FRAGMAN: