Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyaylalı YouTuber ilk hedefine ulaştı

Başyaylalı YouTuber, ortaya koyduğu ilk hedefine ulaştı. Şimdi sırada yeni hedefini gerçekleştirmek var.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aslen Başyaylalı olup Karaman’da ikamet eden Mehmet Kılınç, YouTuber olarak ilk hedefini gerçekleştirdi.

 

Bu İşte Para Var kanalı ile YouTube’a içerik üreten Kılınç, hedefi olan 5 bin abone sayısına geçtiğimiz günlerde ulaştı. İlk para kazancını da hesabından paylaşan Kılınç’ın şimdiki hedefi 10 bin aboneye ulaşarak videolarını daha geniş kitlelere izletmek.

 

“İlk hedefime ulaştım”

Mehmet Kılınç, hedefleriyle ilgili olarak sitemize açıklamlarda bulundu. Kılınç “Yotube’de açtığım hesabımla meslekleri ve özellikle tarım ve hayvancılılık üzerine kazancı iyi olan meslekleri tanıtmayı hedefledim. Amaçım üreticilere ilham olmak hem de eğlenceli bir vakit geçirmekti. Tarımdan hayvancılığa, kafes havyanlarından mantar üreticiliğe kadar bir çok alanda video çekimi yaptım. Özellikle Taşeli yöresinde ve Başyayla’da bu tür çekimler yaptım ki kısıtlı iş alanı olan bu bölgemizde yapılanlar üreticilere teşvik ve ilham kaynağı olsun. Bunu başardığımı düşünüyorum. YouTube’deki ilk hedefim olan 5 bin aboneye ulaşmak da benim için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Ve geçtiğimiz günlerde YouTube’den ilk kazancımı aldım. Video çekimi ile kanalımda bunu duyurdum. Şimdiki hedefim ise 10 bin aboneye ulaşmak. Özellikle Taşeli yöresinden, ilçemiz Başyayla’dan, Karamanlı hemşehrilerimden destek bekliyorum.  Bu noktada kanalıma destek olan herkese teşekkür ediyorum. Özellikle üretici kardeşlerimize ayrıyeten teşekkürlerimi sunuyorum. Kanalımın birilerini hayatına yön vermesi beni çok mutlu ediyor.” dedi.

 

Video çekimlerine fırsat buldukça devam edeceğini belirten Kılınç, sadece tarım ve hayvancılığa yönelik değil, şehirlerde var olan meslekleri de tanıtmaya gayret edeceğin ifade etti.

 

Mehmet Kılınç’ın “Bu İşte Para Var” YouTube sayfası için tıklayın.