Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyayla’nın tek pastanesi el değiştirdi

Başyayla ilçesindeki tek pastane olan Gönül Pastanesi yeni sahipleriyle hizmete devam ediyor.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla ilçesindeki tek pastane olan Gönül Pastanesi ve Çiğköfte Salonu 29 Ekim 2019 itibarıyla Hüseyin Kaya ve Osman Yeşil tarafından satın alındı. İlk günden itibaren pastanede değişim başladı. 

 

Devir teslimi ile ilgili Başyayla Haber'e bilgi veren Hüseyin Kaya ve Osman Yeşil; "Satış işlemiyle birlikte işimize odaklandık. Başyayla halkına hizmet için ürün çeşitliliğimizi artırdık. Gençlerin ve bayanların tercih edebileceği bir mekan olması için pastanemizin koşullarında değişikliğe gittik. Bayan müşterilerimizin de rahatlıkla çayını içip sohbetini edebileceği keyifli bir mekan oluşturmayı hedefledik. Aldığımız ilk tepkiler olumlu. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz." dediler.

 

Gönül Pastanesindeki değişimin devam edeceğini belirten işletme sahipleri, müşteri odaklı bir çalışma prensibi ile hareket ettiklerini bu doğrultuda hizmetlerini sürdüreceklerini söylediler.

 

Gönül Pastanesinde Alo Paket Servisi hizmete girdi.

Müşteriler 0552 361 70 42 numaralı hattan ve

@basyaylapastanesi adlı Instagram sayfasından

siparişlerini verebiliyor.

 

Pastanedeki gerekli düzenlemelerin tamamlanmasıyla birlikte yakın bir zamanda yeniden sembolik olarak açılışı gerçekleştirilecek. İşletme sahiplerinin pastanenin isminde değişikliğe gidebileceği gelen bilgiler arasında.