Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyayla’nın yollarında çalışmalar tam gaz sürüyor

Başyayla’nın köylerinde çalışmalar tam gaz sürüyor. İl Genel Meclis Üyeleri Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan sitemize bilgi verdiler.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla’nın köylerinde İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmalar hakkında İl Genel Meclis Üyeleri Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan’dan aldığımız bilgilere göre kısa vadede yollarla ilgili yapılan çalışmalar şöyle:

 

Kışla köyüne bağlı Yenice Mahalle’de yol bakımı yapıldı.
Bozyaka köyünde yol bakımı yapıldı.
Kışla köyünde bulunan ilkokul bahçesine sıcak asfalt kaplama (2800 metrekare) yapıldı.
Üzümlü köyüne bağlı Söğütlü Mahalle’de yol bakımı yapıldı.
Üzümlü-Söğütlü Mahallesi dere yatağına kutu menfezler yerleştirildi ve üzerine asfalt malzemesi ile kaplaması yapıldı.

 

İlçede Özel İdare tarafından geçtiğimiz ay içerisinde Bozyaka-Üzümlü-Büyükkarapınar arasında 8 km’lik yolun 1. kat asfaltlaması tamamlanmıştı. Yine geçtiğimiz günler içerisinde Üzümlü-Bozyaka ve Büyükkarapınar köyleri için sulama göletinin kalan kısmının yapımı için ilgili şirket gölet yerinde çalışmaya başlamıştı.

 

İl Genel Meclis Üyeleri Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan, çalışmalarla ilgili olarak yayınladıkları teşekkür mesajında “Bu çalışmaların ilçemize kazandırılmasında emeği geçen İlçe teşkilatlarımıza, AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Canlı’ya,  Belediye Başkanımız Sayın Ahmet İpek’e, Kaymakamımız Sayın Evren Çakır’a, İl Genel Meclisi Üyelerimize, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Ali Yener Terlemez’e, İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Adem Kapar’a, İl Başkanımız Sayın Abidin Çağlayan’a, Valimiz Sayın Fahri Meral’e, Karaman Milletvekillerimiz Sayın Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser’e, desteğini hiç bir zaman esirgemeyen gururumuz TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan’a, Parti Genel Merkezimize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz.” ifadeleri kullandılar.