Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bebek Ek Gıda Ürünleri Aşçı Anne’de

Bebek Ek Gıda Ürünleri Aşçı Anne’de

Bu haberin fotoğrafı yok

 

Ek gıda süreci ebeveynler için hem çok heyecanlı hem de korkutucu bir dönemdir. Bu dönemde yaşayacağınız endişeleri tamamen ortadan kaldıracak bebek tarhanası ve diğer ek gıda ürünlerini Aşçı Anne’de bulabilirsiniz!

Ek Gıda Dönemine Nasıl Geçilmeli?

Bebekler ek gıda dönemine ilk geçiş yaptığında verilecek ek gıdalar ile ilerleyen süreçteki gıdalar birbirinden farklıdır. İlk süreçte anne sütü ve mama dışındaki yiyeceklerle bebek tanıştırılır. Mümkün olduğunca sindirimi kolay, doğal ve katkısız ürünler tercih edilmelidir. İlk üç gün boyunca aynı gıda verilmelidir. Daha sonra yavaş yavaş diğer ek gıda ürünleri beslenmeye eklenmelidir. Aşçı Anne 6, 8 ve 12 aylık bebekler için gelişme dönemine uygun olan ek gıda ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Aradığınız Ek Gıda Ürünleri Aşçı Anne’de

Bebeğinizin gelişim dönemine uygun her türlü ek gıdayı Aşçı Anne’de bulabilirsiniz. Aşçı Anne sizlere hem zaman bakımından kolaylık sağlayacak hem de bebeğinizin iştahla yiyeceği ek gıda ürünlerini sunmaktadır.

  • Tarhana: Bebeğinize severek tüketeceği çorbalar hazırlamaya ne dersiniz? Aşçı Anne’nin sizlere sunduğu birbirinden farklı tarhana ürünlerini tercih edebilirsiniz. Mercimek, karabuğday, nohut, havuç, ıspanak gibi zengin tarhana çeşitlerinden bebeğinize besleyici ve doyurucu bir öğün hazırlayabilirsiniz.
  • Bebek Bisküvisi: Hem çorbalara hem meyve pürelerine katarak bebeğinize lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz. Hem süt hem de sütsüz üretilen bebek bisküvisi ile bebeğinizin beslenme tipine en uygun olan bisküvilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Bebek İrmiği: Bebeğinize hem çorba hem tatlı hazırlayabileceğiniz ürünlerdir. Aşçı Anne ile sindirimi yormayacak, ince öğütülmüş bebek irmikleri alabilirsiniz.
  • Meyve Püreleri: Aşçı Anne, bebeğinizin severek tüketeceği meyve pürelerini sizlere sunmaktadır. 1 yıllık raf ömrü ve pratik kullanımı ile bebeğinize acilen bir öğün hazırlamanız gereken durumlarda püreler imdadınıza yetişecektir.
  • Bebek Pekmezi: Hem besleyici hem de çok lezzetli bir ek gıda ürünüdür. Pek çok farklı besinden hazırlanan bebek pekmezleri ile bebeğinize harika tatlılar hazırlayabilirsiniz.

Aşçı Anne ile bebeğinizin ek gıdaya en doğal ve katkısız şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz bebek bisküvisi, bebek irmiği gibi pek çok ek gıda ürünü ile bebeğinize zengin ve çeşitli öğünleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.