Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bulgurcu’dan Seçim Değerlendirmesi

Başyayla, Karaman’da Ak Parti’ye en çok destek veren ilçe konumunda olması sonucu Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu bir açıklama yaptı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla Belediye Başkanı Bulgurcu’nun seçim açıklaması şöyle:

“07 Haziran 2015 Pazar günü yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Başyaylalı kardeşlerim yine Taşkent’teki “Kıble Kayası” gibi Başyayla’mızdaki “Direk Kaya” gibi dimdik durmasını bilmiş, gerek ülkemize gerek Başyayla’mıza yapılan hizmetleri  inkâr etmemiştir. Ülkemizdeki huzur ve güvenin devam etmesinden yana tercihini yapmış olup, Torosların bağrından çıkan Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU’nun yanında “Direk Kaya” gibi dimdik durarak gerçek milliyetçiliğin ve vatanseverliğin ne olduğunu herkese göstererek, yine örnek bir ilçe olmuştur.

Başyayla; ilçe merkezinde  %81, ilçe genelinde de %70 oranında Ak Parti’ye yani istikrara ve huzura oy vermiştir. Şimdiye kadar ne zaman ne yapacağını çok iyi bilen Başyayla’m bundan sonrada ne yapacağını çok iyi bilecektir. Bu hususta Başyayla halkıma güveniyorum ve onlara minnettarım. İlçemize şimdiye kadar asırlık yatırımları gerçekleştiren Dünya Lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Ak Parti Hükümetlerine, tüm inananların umudu Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLUN’a, Sayın Bakanımız Lütfi ELVAN’a, Sayın Milletvekilimiz Mevlüt AKGÜN’e, vefasızlık yapmamıştır. Çünkü şimdiye kadar Başyayla’mıza ve ülkemizin hayrına taş üstüne taş koyan bütün siyasi büyüklerimize Başyayla halkım teşekkür etmesini bilmiştir.

Ben yine Başyayla halkımla bir kez daha gurur duydum. Ülkemizde halkın tercihine saygı duymakla birlikte, bundan sonra gerçek vatanseverlerin elele vererek taşın altına elini koyarak, ülkemizi bir kaosa sürüklemeden üzerine düşeni yapmak zorundadır diyorum. Kazananın şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada hep Türk halkı ve inananların olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Ayrıca gerek ilçemde gerek ülkemde olaysız bir seçim atmosferi yaşanmasından dolayı Cenab-ı Allah’a şükürler olsun diyorum ve Ülkemize kara gün göstermemesini diliyorum. Bütün halkıma saygılar sunuyorum.”

Şerafettin BULGURCU

Başyayla Belediye Başkanı