Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’de Ziyaretler Sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi kadroları 2015 genel seçimleri çalışmalarına devam ediyor.

Bu haberin fotoğrafı yok

Cuma ve Cumartesi günleri Milletvekili Adayı Mustafa Cem Kağnıcı, İl Başkanı Av.İsmail Atakan Ünver, Merkez İlçe Başkanı Onur Irgat, İl ve İlçe yöneticileri, Gençlik Kolları ve önceki dönem yöneticilerin de katılımıyla sanayi esnafları ziyaret edildi. Gerek CHP'ye gerekse milletvekili adayı Mustafa Cem Kağnıcı’ya gösterilen ilgi partilileri memnun etti.. Esnaf sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen parti teşkilstı, projelerini de vatandaşlara anlattı.

 

Ayrıca önceki dönem İl Başkanları Şahin Yıldız,Yaşar Evcen ve önceki dönem İlçe Başkanları Enver Turhan,E.Ercüment Yılmaz, İl Gençlik Kol.Başkanı Yusuf Baştuğ ve Merkez İlçe Gençlik Kol.Başkanı Muhammet Keskince Kılbasan,Dinek,Madenşehri,Üçkuyu,Eğilmez, Karacaören,BoyalItepe,Çoglu,Burunoba,Osmaniye, Beydili köylerini ziyaret ettiler. Kadın Kolları Başkanı Meral Ünal, Kadın Kolları Merkez İlçe Başkanı Perihan Uçar, kadın kolları yönetimi ve Milletvekili adayı Özkağnıcı'nın eşi Azime Kağnıcı ise mahalle ve ev ziyaretlerine devam ettiler.

Milletvekili Adayı Mustafa Cem Kağnıcı; “ Bende sizler gibi esnafım sizlerin sorunlarını biliyorum, çözümü de ben ve arkadaşlarım üreteceğiz. İktidar olmamız durumunda esnaf bakanlığını kuracağız, esnafımızın kendi bakanlığı olacak sorunlarını daha kısa sürede bilinçli şekilde çözüme ulaştıracağız, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında esnafımız nefes alacak, siftah yapmadan dükkan kapatmayacak. Esnaf ülke ekonomisine daha çok katkı verecek hak ettiği değeri görecek, unutulmayacak teşviklerden yararlandırılacak, işsizlik malum esnafımız istihdama katkı verecek hale gelecek.” dedi.