Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DSİ, Orman ve Karayolları Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettiler

Başyayla Kaymakamı Evren Çakır, Belediye Başkanı Ahmet İpek, İl Genel Meclis üyeleri Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan, DSİ, Orman ve Karayolları Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

25 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirlen ziyaretlerde heyet, Başyayla ile ilgili taleplerini DSİ Bölge müdürü Birol Çınar’a ilettiler. Talepler ile ilgili neler yapabileceklerini görüştüler. Bölge müdürü Birol Çınar da Başyayla’dan gelen misafirlerine Başyayla ilçesinde yapılan yatırımlar ve planlama aşamasındaki işler hakkında bilgi verdi. DSİ Bölge Müdürü Çınar, yapmış oldukları ziyaretten dolayı misafirlerine ziyaretleri için teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Başyayla heyeti, DSİ ziyaretinin ardından Orman Bölge Müdürü Cafer Bal’ı makamında ziyaret etti. İlçeyle ilgili taleplerini ileterek taleplerle ilgili neler yapabileceklerini görüştüler. Orman Bölge Müdürü Bal, Başyayla Kaymakamı Evren Çakır’a, Belediye Başkanı Ahmet İpek’e ve İl Genel Meclis Üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getirdi, ziyaretleri için teşekkür etti.

 

Başyayla heyeti ayrıca Karayolları 3. Bölge Müdürü Salih Cengiz’i de makamında ziyaret ederek ilçedeki yolların durumu hakkında görüş alışverişinde bulundu.