Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erbakan Başbakanken…

Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayı Kılbasanda yağmur duasında katıldı. Yol üzerinde köylere de uğrayan Çiftçi, Göztepe köyünde bir vatandaşla sohbet etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

Tarlaya gitmek üzere hazırlık yapan vatandaş, Saadet Milletvekili Adayı Ali Çiftçi’nin mevcut durum ve gidişatı sorması üzerine; Vatandaş, “Merhum Erbakan Başbakanken traktördeki varili mazot doldurmak için kullanırdık. Mazotu varillerle; varil-varil alırdık. Şimdi ise şu elimdeki bidonu dolduramıyoruz. Traktörün deposu yarım, bitince nasıl dolduracağımızı düşünür olduk” dedi.

 

Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayı Ali Çiftçi, “Mevcut iktidar, işbaşına geçmeden önce, 1.620 kg buğdaya = 1 litre mazot alınabilir iken… Şimdi ise 6-7 kg buğdaya = 1 litre mazot alınabilir oldu.

 

Biz iktidara geldiğimizde Çiftçimize ucuz mavi mazot projemiz var. Böylece üretimi destekleyeceğiz. Mevcut durumda olduğu gibi üretimi baltalamayacağız ve çiftçimizi öldürmeyeceğiz.

 

İktidar, “Diğerleri konuşur, Ak P. yapar” diye bir slogan geliştirmiş. Yaptıkları iyi şeyler var, inkar etmemek gerekir. Yapılan işlerin büyük bir bölümü tersinedir. Çiftçiye ucuz, cazip mazot verilmesi gerekirken, tersine yatlara gemiciklere verilmektedir. Yaptık dedikleri işler gerçekte böyledir…” dedi.