Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hayri Samur’dan Çocuklara Ziyaret

Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Sarıveliler’deki Prof. Dr. İbrahim Canan Anaokulunu, Turcalar İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur, İlçemizdeki Prof. Dr. İbrahim Canan Anaokulunu, Turcalar İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek tüm öğrencilere İstanbul’da faaliyet gösteren hemşehrimiz Keskin Color'un göndermiş olduğu defterleri hediye edip başarı dileğinde bulundu.

Ziyarette öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Sayın Samur, eğitimin küçük yaşlarda başlamasının önemine dikkat çekti.

Geleceğimizin emin ellerde olduğunu belirten Sayın Samur; "Çocuklarımızın eğitimine ayrı bir önem veriyoruz. Onlar bizim geleceğimizin teminatıdır. Öğretmenlerimizin çocuklarımızı geleceğe nasıl hazırladıklarını Prof. Dr. İbrahim Canan Anaokulu, Turcalar İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek gördüm. Öğrencilerimizin gözlerindeki o ışık, benim için her değerin üzerindedir. Belediye olarak eğitim söz konusu olduğunda, elimizi her zaman taşın altına soktuk. Eğitim alanında gelişmiş ülkelerdeki bir öğrenci hangi imkana sahipse, bizim çocuklarımız da o imkana sahip olmalıdır. Bu nedenle eğitimi çok önemsiyoruz " şeklinde konuştu.

 

Başkan Samur 23 Nisan için yayınladığı mesajda;

“23 Nisan, Türk milletinin yok olmadığını, işgallere, bölünmeye karşı bütün imkânlarını seferber ederek dünyaya varlığını kanıtladığı gün olarak tarihteki yerini almıştır. Bir millet ve devlet olarak yeniden tarih sahnesine çıkma yolunda önemli kararlar alan, en önemlisi de millet egemenliğini esas alarak kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz 95 yaşında. Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu günü çocuklarımıza armağan ederek, gelecek nesillere ne kadar değer verdiğini ve onlara ne kadar güvendiğini ortaya koymuştur. Bu vesileyle geleceğin Türkiye’sini emanet edeceğimiz çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu.