AK Parti Karaman Milletvekili Osman Sağlam, Taşeli ziyaretleri kapsamında dün (11 Kasım 2023 Cumartesi) günü Başyayla ilçesini ziyaret etti.
Osman Sağlam, ziyaretiyle ilgili olarak “AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatımızla verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Birlikte, ilçemizin geleceği için yapılabilecek çalışmaları değerlendirdik. Teşkilatımıza ve ilçe halkımıza teşekkür ederiz.” dedi.
Milletvekili Sağlam ve AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatı ayrıca ilçe kaymakamı Gizem Karlıca‘yı makamında ziyaret ederek ilçe projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Milletvekili Osman Sağlam ilçe ziyaretinde vatandaşlarla da görüşerek iyi dilek ve temennilerde bulundu.