Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çelik’ten Kışla köyüne ziyaret

Başyayla Kaymakamı Koray Çelik 10.02.2020 tarihinde Kışla köyüne tüm daire amirleri ile birlikte geniş kapsamlı bir ziyarette bulundu.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başyayla Kaymakamı Koray Çelik 10.02.2020 tarihinde Kışla köyüne tüm daire amirleri ile birlikte bir ziyarette bulundu. 

Ziyareti sırasında Belediye Başkanı Ahmet İpek ile İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Ali Okudan ve Abdulkadir Ateş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Canlı, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü, İlçe Özel İdare Müdürü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri eşlik etti.

Kaymakam Çelik, köy kahvesinde vatandaşların isteklerini dinleyip hal ve hatırlarını sorduktan sonra Kışla İlkokuluna ziyarette bulundu. Öğrencilere hediye takdimi sonrasında okulun ihtiyaçlarını tespit eden Çelik, bunların tamamlanması için gerekli talimatları verdi.

Ardından köy camisinde incelemelerde bulunan ve İlçe Müftüsünden bilgi alan Çelik daha sonra köydeki örnek çilek bahçesini gezerek yerinde incelemeler yaptı.

Köyde bulunan süt kooperatifini ziyaret eden Kaymakam Çelik, kooperatifin faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.
Kışla Köyünün ve Yenice bağlısının altyapı ve üstyapı eksiklerini İl Genel Meclis üyeleri ile inceleyen Çelik, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü ve Özel İdare Müdürüne gördüğü eksikleri ve talepleri not aldırarak 2020 KÖYDES çalışmaları kapsamına dahil etmek üzere incelemelerini sürdürdü.

Son olarak Vakıf Müdürü ile birlikte hane ziyaretleri gerçekleştiren Başyayla Kaymakamı Koray Çelik kışlık erzak yardımlarını ailelere ileterek hal ve hatırlarını sordu, kış şartlarında özellikle ısınma sorunu yaşayan ihtiyaç sahibi tüm hanelerin bilgisini köy muhtarından istedi.

Kış şartları zorlu olsa da kamu hizmetini vatandaşın ayağına kadar götürme konusunda kararlı olduğunu belirten Çelik, köy ve mahallelerimize bu ziyaretleri periyodik olarak gerçekleştireceği bilgisini verdi.