Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Konuk’tan Başyayla köylerine ziyaret

Recep Konuk, Başyayla’nın köylerini ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Konuk, yoğun Başyayla programı kapsamında ilçemize bağlı Büyükkarapınar, Üüzümlü, Bozyaka ve Kışla köylerini ziyaret etti.

Köy ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya gelen Konuk, “Bölge halkının derdi bizim derdimizdir, maden ocaklarının yanı sıra bölgeyi kalkındıracak çalışmalarla ekonomiyi yeniden canlandıracağız” dedi. Bölgenin başbakan çıkaran bir bölge olarak bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğinin altını çizen Konuk, vatandaşlardan Başbakan Ahmet Davutoğlu ve partisi için destek istedi. Konuk, Başyayla’nın Üzümlü ve Karapınar köy halkının merakla beklediği sulama projesiyle ilgili bir de müjde verdi.

Konuk’tan Üzümlü ve Büyükkarapınar köylerine müjde

Recep Konuk, Başyayla ilçesinin Üzümlü ve Karapınar köylerini ziyaretinde köy halkının merakla beklediği gölet ve sulama projesiyle ilgili olarak projede sona gelindiği ve ihalenin 9 Temmuz 2015 günü yapılacağının müjdesini de verdi. Konuk, henüz milletvekili olmadan bile bölgenin sorunlarını ve taleplerini devam eden ve yapılacak yatırımlarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, “İhalenin yapılması ve yer tesliminin ardından göletin kısa sürede tamamlanması için çalışmaları yakından takip edeceğiz. Bölgenin su sorununu çözüme kavuşturacağız” dedi.

Recep Konuk, planlamaların aksine vatandaşla daha fazla sohbet ederek köylülerin sorunlarını not etti. İlgi ve yoğunluktan dolayı akşam ilçe merkezinde düzenlenecek olan programa gecikmeli olarak katılabildi.